بررسی و راهنمای خرید موس Logitech Performance Mouse MX
موس جدید Performance ساخت شرکت لاجیتک با ظاهر ارگونومیک یک محصول ویژه و خاص به حساب می آید . چرا خاص ؟ این موس به گونه‌ای طراحی شده است که هنگام استفاده از آن دست شما در وضعیت مناسب و بسیار راحتی قرار می گیرد و این مهم را با مشاهده تصویر هم می توانید بررسی کنید .
دکمه های برنامه پذیر مربوط به انگشت شست به بالا رفتن سرعت عمل، مرور صفحات قبل و بعدی وب، زوم کردن و خارج شدن از حالت زوم و انتخاب صفحه مورد نظر از میان صفحات باز شده کمک می کند .
موس لاجیتک مدل MX یک ابزار رهگیری لیزری است که تقریباً قادر است بر روی هر سطحی به خوبی کار کند و با وجود گیرنده‌ی بسیار کوچک بی‌سیمی که دارد، قدرت بالایی در دستان شما برای نیل به اهدافتان می‌باشد.
کارکرد نرم و بی‌وقفه موس Logitech Performance Mouse MX : به کمک موس لاجیتک مدل MX قادرید به هر کجای دنیای صفر و یک سفر کنید و بدون هیچ دغدغه از اینکه سطح زیر‌دست‌تان از چه جنسی است از کار با این موس لذت ببرید. جالب اینکه موس لاجیتک مدل MX می‌تواند بر روی سطوح شیشه‌ای نیز به خوبی کار کند. از این پس جهانی در زیر موس شماست!
دانگل یا همان گیرنده‌ی USB بسیار کوچک: شرکت لاجیتک دست به یکپارچه‌سازی گیرنده‌های موس بی‌سیم خود زده است و تا توانسته آنها را کوچک و کوچکتر از قبل کرده. بدین ترتیب زمانی که بر روی لپ‌تاپ خود از آنها استفاده می‌نمایید به هیچ وجه متوجه متصل بودنش نمی‌شوید. انگار که موس‌تان به صورت جادویی به رایانه‌تان متصل شده است.
شارژ بی‌وقفه موس حتی در زمان کار: موس لاجیتک مدل MX از سامانه‌ی شارژ بی‌وقفه بر بستر اتصالات میکرو USB بهره می‌برد، به گونه‌ای که کاربر قادر خواهد بود حتی در حین شارژ دستگاه نیز از آن استفاده نماید و به انجام امور خویش بپردازد.
سامانه‌ی رهگیری لیزری ‌Darkfield: برای نیل به کنترل بسیار دقیق نشانه‌ی موشواره و به کارگیری آن بر روی کلیه سطوح زیردستی، حتی سطوح شیشه‌ای – با حداقل ضخامت ۴ میلیمتر – لاجیتک مدل MX از قابلیت رهگیری لیزری Darkfield استفاده می‌نماید که نهایت دقت را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.
تراکینگ لیزری Darkfield: این تکنولوژی امکان کنترل دقیق و همه جانبه نشانگر ماوس را تقریبا بر روی تمامی سطوح، حتی سطوح شیشه‌ای (با حداقل ضخامت 4 میلیمتر) امکان پذیر کرده است، این در حالی است که موس های لیزری و اپتیکال استاندارد بر روی این سطوح قابل استفاده نخواهند بود. با استفاده از این ماوس کنترل همه چیز در دستان شما خواهد بود.
سامانه‌ی شارژ منعطف: موس لاجیتک مدل MX را می‌توانید به کمک کابل میکرو USB به رایانه خود یا پریز برق (با استفاده از آداپتور مخصوص) وصل کرده و باتری آن را در حین استفاده شارژ نمایید. بدین ترتیب می‌توانید اطمینان حاصل کنید که همیشه موس‌تان آماده به خدمت است.
مرور فوق سریع صفحات طولانی: با استفاده از قابلیت ویژه‌ای که در توپ موس لاجیتک مدل MX قرار داده شده است می‌توانید صفحات طولانی متنی یا اینترنتی را با یک چرخش و با سرعت بسیار بالا مرور (اسکرول) کنید. اگر هم نیازمند دقت بیشتری در مرور هستید می‌توانید بر روی توپی موس کلیک نمایید.
موس حرفه‌ای برای راست دست‌ها: ظاهر بیرونی موس لاجیتک مدل MX به گونه‌ای طراحی شده که مناسب کار برای افراد راست دست است. این موشواره به خوبی در دست کاربر جای گرفته و قادر است تا حالت طبیعی دست را حفظ نماید.
دکمه‌های ویژه برای انگشت شست: دکمه‌های ویژه‌ای که برای انگشت شست دست راست کاربر تعریف شده است به وی اجازه می‌دهد که به کمک موس لاجیتک مدل MX در صفحات وب بخ گشت و گذار پرداخته، بر روی متون و تصاویر متمرکز شده (بزرگ‌نمایی / کوچک‌نمایی) یا اینکه از قدرت بالاتری در کنترل تصاویر بهره ببرد.

    مدل : Logitech Performance MX
    تولید کننده : Logitech (لاجیتک)
    ابعاد (L x W x H)     127.00mm x 87.00mm x 49.00mm
    وزن پکیج     0.70kg
    ویژگی‌های ماوس
    برد عملکرد :10 متر
    تامین انرژی :1 باتری AA NiMH قابل شارژ / عمر باتری 30 روز
    تکنولوژی ارتباط  : Wireless (بی‌سیم)
    نوع حسگر :Invisible Laser (Darkfield)‎
    واسط کاربری :USB