بررسی برترین حافظه های SSD جهان در رده ی 256 گیگابایت

آیا تا به حال در مورد درایو های SSD تحقیق کرده اید ؟ امروز قصد داریم این درایو ها را مورد بررسی دقیق قرار دهیم.
اینکه درایو های SSD موجب شگفتی و تحسین هرکسی قرار گیرد یک امر طبیعی و قابل پیشبینی می باشد ولی جالب تر از آن علت این تحسین است که در ادامه به آن می پردازیم.
در میان برند های تولید کننده ی فضا های ذخیره سازی SSD چندین کمپانی نظیر Intel,SanDisk,SAMSUNG,crucial و PLEXTOR دیده می شوند و می توان از آن ها به عنوان پرچم داران این عرصه نام برد حال توجه تان را به امتیازات دریافت شده توسط هر کدام ،جلب می کنم.

نخستین SSD مورد بررسی در رده 256گیگابایتی ، Crucial M500 240 GB می باشد،و در تست های گرفته شده امتیازات زیر را بدست آورده است.

دومین دستگاه مورد بررسی از همین رده Plextor M5M 256 GB می باشد و توانسته از تست گرفته شده امتیازات زیر را کسب کند.

سومین درایو از این رده را از خانواده اینتل با نام Intel SSD 530 240 GB برگزیدیم و در زمره ی آزمایش نتایج زیر را در اختیار تیم تحقیق و بررسی ما قرار داده است.


چهارمین درایو در همین رده از میان سامسونگ ها انتخاب شده است و با نام Samsung 840 EVO 250 GB شناخته می شود توانایی های خود را به رخ رقبایش کشیده است.


و آخرین حافظه SSD بررسی شده در این رده دوباره از سامسونگ انتخاب شده است و اطلاعات تکمیلی آن پس تست شدن به شرح زیر می باشد.


در این مقاله حافظه های SSD با ظرفیت 256گیگابایت را بررسی کردیم در نسخه های آتی اقدام به بررسی و امتیاز گیری از دیگر ظرفیت های موجود خواهیم کرد.

مترجم : میلاد کریمیان