بررسی موس گرین Green GM-701


گرین نیز وارد بازار  تولید لوازم جانبی شده است . برندی که تا چند وقت پیش فقط پاور و کیس در بازار ایران عرضه می کرد اینبار محصول جدید را روانه بازار کرده است .   موس Green GM-701 یکی موشواره مخصوص گیم با ظاهری متفاوت می باشد . ماوس گرین مدل GM-701 بطور خاص مناسب گیمینگ طراحی شده است. این موس راست دست دارای طراحی زیبا و هدفمندی است که به راحتی در دست راست جای می گیرد و باعث خستگی دست نمی شود. مکان یابی در جی ام 701 گیمینگ با استفاده از سنسور نوری صورت می گیرد و توانایی شناخت 2000 نقطه در اینچ را داراست. وزن 130 گرمی، با توجه با دقت بالای آن (2000DPI) باعث می شود که برای کنترل ماوس مشکلی بوجود نیاید. علاوه بر آن بر روی ماوس یک دکمه اضافی تعبیه شده که دقت مکان نما را بین 800، 1200، 1600 و 2000 نقطه در اینچ تغییر می دهد تا برای کاربرد ها و یا بازیهای مختلف انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. رابطه ارتباطی این موس USB بوده و فقط کافی است رابط را به پورت یو اس بی کامپیوتر خود متصل کنید و به آسانی از آن استفاده کنید. در لبه کناری سمت چپ ماوس 2 دکمه دیگر قرار گرفته که می توان آن ها را برنامه ریزی کرد و وظایف هر کدام را برای بازیها و یا کاربرد های تحت ویندوز مانند عملکرد: کپی، برش، حذف و ... برنامه ریزی کرد.

سازگاری با انواع سیستم عامل : ماوس گیمینگ گرین قابلیت سازگاری با انواع سیستم عامل از خانواده ویندوز و یا مک را داراست. فقط کافی است رابط ماوس را به پورت USB متصل کنید و برای استفاده از امکانات اضافی درایور آن را نصب کنید.


طراحی ویژ گیمینگ : معمولا مواردی که برای انتخاب یک ماوس گیمینگ مد نظر قرار می گیرند، عبارتند از دقت ماوس، شکل ظاهری، وزن و انعطاف پذیری بوسیله دکمه های اضافی بر روی ماوس. ماوس گیمینگ گرین با وزنی معادل 130 گرم و طراحی ارکونومیک که باعث کنترل راحت و بدون خستگی دست می شود دارای حداکثر دقتی معادل 2000dpi و همچنین دکمه های اضافی و قابل برنامه ریزی می باشد.

استقاده و نصب آسان : قابلیت Plug & Play این امکان را فراهم می آورد تا تنها با اتصال رابط ماوس به پورت USB کامپیوتر و یا وسیله دیگر و بدون نصب هیچ نرم افزار جانبی و یا درایور، به آسانی از آن استفاده کنید.


مکان یابی با استفاده از سنسور نوری : حسگر نوری تعبیه شده در زیر ماوس با انتشار نور (قرمز، آبی یا ...) بوسیله یک ال ای دی یا دیود نوری و بر خورد با سطح تماس، حرکت و مکان یابی را تشخیص می دهد. هر چه دقت این سنسور یعنی قابلیت تفکیک یک اینچ مربع به تعداد نقطه که با واحد DPI (یا Dot Per Inch) سنجیده می شود، بیشتر باشد به معنای دقیق تر بودن می باشد.

مقالات مرتبط:


قیمت انواع موس (کلیک کنید)