بررسی فلش مموری Silicon Power Jewel J10
سیلیکون پاور نامی آشنا در تولید حافظه های جانبی رایانه می باشد که تمام محصولات آن بدلیل کیفیت بالا دارای ضمانت مادام العمر می باشند و این یک ویژگی برای خریدار به حساب می آید . یکی از حافظه های تولیدی این شرکت Silicon Power Jewel J10 می باشد که دارای ویژگیهای فنی و ظاهری خوبی است که در ادامه به آنها اشاره میکنم . حافظه فلش سری Jewel J10، با وزن تنها 3.1 گرم و ضخامت 4.6 میلی متر، یکی از مدل های سبک و باریک شرکت سیلیکون پاور به شمار می آید. این فلش مموری نقره ای رنگ مجهز به درگاه ارتباطی USB 3.0 بوده که وجود این درگاه منجر به کاهش چشمگیر زمان ذخیره سازی داده های شما می شود. جنس بدنه Jewel J10 از استیل ضد خش بوده که علاوه بر مقاوم بودن به زیبایی و درخشش آن هم افزوده است. این حافظه فلش با طراحی شیک و نفیس خود بدون درپوش بوده و در برابر آب، گرد و غبار، شوک و لرزش ایمن است. Jewel J10 با ظرفیت های 8، 16، 32 و 64 گیگابایتی عرضه شده و در قسمت بالایی این فلش هم یک حلقه تعبیه گشته که می توان آن را به دسته کلید آویزان کرد.


رابط پرسرعت USB 3.0
حافظه فلش سری Jewel J10 مجهز به رابط پرسرعت USB 3.0 می باشد. این رابط با قابلیت انتقال اطلاعات تا سرعت 5 گیگابیت بر ثانیه، تا 10 برابر از رابطه قبلی، یعنی USB 2.0، سریعتر عمل می کند و زمان انتقال داده ها نظیر عکس، فیلم و موسیقی را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. این فلش مموری همچنین از رابط های قدیمی تر USB پشتیبانی می کند.


دوام بالا همراه با طراحی براق
جنس بدنه این فلش مموری نقره ای رنگ از استیل ضد خش بوده که علاوه بر مقاوم بودن به زیبایی و درخشش آن هم افزوده است. در کنار آن این حافظه فلش بدون درپوش بوده و در برابر آب، ضربه، گرد و غبار، شوک و لرزش ایمن است. در قسمت بالایی آن هم یک حلقه تعبیه شده که می توان آن را به دسته کلید آویزان کرد.


وزن و ضخامت کم
حافظه فلش سری Jewel J10، با وزن تنها 3.1 گرم و ضخامت 4.6 میلی متر، یکی از مدل های سبک و باریک شرکت سیلیکون پاور به شمار می آید. اما این سبکی و ضخامت کم چیزی از دوام آن نکاسته و شما می توانید با آسودگی هر چه بیشتر داده های خود از قبیل فیلم، موزیک و ... را در این فلش مموری ذخیره سازی نمایید.


نرم افزار SP Widget Silicon Power
به همراه حافظه فلش سیلیکون پاور نرم افزاری کاربردی عرضه می شود که امکانات آن بطور خلاصه مطابق روبرو است. (این نرم افزار در صورت موجود نبودن در پکیج فلش مموری، از سایت سیلیکون پاور قابل دانلود است)

    همگام سازی و پشتیبان گیری از اسناد و پوشه ها
    همگام سازی و تهیه پشتیبان از صندوق پست الکترونیکی
    رمز گذاری بر روی فایل ها
    ایجاد قفل برای ورود به کامپیوتر شخصی
    به همراه Norton Internet Security (نسخه 60 روزه)

قیمت فلش مموری سیلیکون پاور (کلیک کنید )