راهنمای خرید حافظه فلش Silicon Power Firma F80
Firma F80 فلش مموری شبیه جاسوئیچی با جنس بدنه فلزی و رنگ نقره ای . حافظه فلش سری Firma F80 دارای طراحی چشم نوازی بوده و به همین دلیل در نمایشگاه طراحی reddot ،که در کشور آلمان برگزار می شود در سال 2013 موفق به دریافت جایزه بهترین طراحی از این نمایشگاه شد. جنس بدنه نقره ای رنگ آن از آلیاژ فلز روی بوده و همین امر باعث شده تا بدنه Firma F80 ضد خش و ضد اثر انگشت باشد و در همه حال بدنه آن تمیز و نو به نظر برسد. از دیگر ویژگی های طراحی این فلش مموری ضخامت بسیار کم آن بوده که تنها 4.5 میلی متر است و در برابر آب، گرد و غبار، شوک و لرزش ایمن می باشد. همچنین کاربران دیگر دغدغه گم کردن درپوش کانکتور USB را نخواهند داشت. رابط ارتباطی Firma F80 از نوع USB 2.0 بوده و با ظرفیت های 8، 16، 32 و 64 گیگابایت عرضه می شود. در قسمت بالایی این فلش درایو هم یک حلقه جهت اتصال به دسته کلید تعبیه شده است.
برنده جایزه بهترین طراحی از نمایشگاه reddot 2013 آلمان
نمایشگاه reddot یکی از مهم ترین نمایشگاه های طراحی دستگاه های دیجیتال در سرتاسر جهان است که همه ساله در کشور آلمان برگزار می گردد و محصولات دیجیتالی که دارای ویژگی هایی از قبیل نوآوری، کاربردی بودن، طراحی ارگونومیک، سازگاری با محیط زیست و استحکام و دوام را داشته باشند معرفی می کند. در سال 2013 این جایزه به حافظه فلش Firma F80 سیلیکون پاور تعلق گرفت که علت آن هم طراحی چشم نواز آن بوده که زیبایی، ظرافت و دوام را با هم دارا می باشد. جنس بدنه نقره ای رنگ آن که بدون درپوش هم می باشد از آلیاژ فلز روی بوده و به همین دلیل بدنه Firma F80 ضد خش و ضد اثر انگشت است و در همه حال بدنه آن تمیز و نو به نظر می رسد. از دیگر ویژگی های طراحی این فلش مموری ضخامت بسیار کم آن است که تنها 4.5 میلی متر بوده و در قسمت بالایی آن هم یک حلقه جهت اتصال به دسته کلید تعبیه شده است.

نرم افزار SP Widget Silicon Power
به همراه حافظه فلش سیلیکون پاور نرم افزاری کاربردی عرضه می شود که امکانات آن بطور خلاصه مطابق روبرو است. (این نرم افزار در صورت موجود نبودن در پکیج فلش مموری، از سایت سیلیکون پاور قابل دانلود است)
همگام سازی و پشتیبان گیری از اسناد و پوشه ها
همگام سازی و تهیه پشتیبان از صندوق پست الکترونیکی
رمز گذاری بر روی فایل ها
ایجاد قفل برای ورود به کامپیوتر شخصی
به همراه Norton Internet Security (نسخه 60 روزه)

قیمت فلش مموری سیلیکون پاور (کلیک کنید )