بررسی فلش مموری Silicon Power LuxMini 720
تا به حال مدل های مختلفی از فلش های سیلیکون را مورد بررسی قرار داده ام که هر کدام دارای یکسری ویژگیها و مشخصات فنی منحصر بوده است .  در این مقاله حافظه Silicon Power LuxMini 720 را معرفی کرده و کمی در مورد مشخصات آن برای شما توضیحاتی ارائه میکنم . حافظه فلش سری LuxMini 720 دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم با ظاهری کاملا براق و زیبا می باشد. این ذخیره کننده اطلاعات ساخت سیلیکون پاور مجهز به درپوش محافظ کانکتور USB می باشد که همرنگ با خود بدنه بوده که به هر چه زیباتر شدن آن انجامیده است. LuxMini 720 تنها 10 گرم وزن داشته و با انواع سیستم های عامل و دستگاه های موجود که قابلیت پشتیبانی از پورت USB را داشته باشند، سازگار می باشد. رابطه ارتباطی آن USB 2.0 بوده و با ظرفیت های 2، 4، 8، 16، 32، 64 و 128 گیگابایت عرضه می شود.این فلش مموری سازگار با الزامات RoHS برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست بوده و دارای نرم افزار SP Widget Silicon Power جهت بک آپ و عملکرد امنیتی است که در صورت موجود نبودن در پکیج فلش مموری، از سایت سیلیکون پاور قابل دانلود است.

حافظه فلش سری LuxMini 720 دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم با ظاهری کاملا براق و زیبا است. LuxMini 720 در رنگ های مختلفی عرضه گردیده و توانسته جوابگوی سلیقه بسیاری از مشتریان خود گردد.این ذخیره کننده اطلاعات ساخت سیلیکون پاور مجهز به درپوش محافظ کانکتور USB می باشد که همرنگ با خود بدنه بوده که به هر چه زیباتر شدن آن انجامیده است. این فلش درایو تنها 10 گرم وزن داشته و با انواع سیستم های عامل و دستگاه های موجود که قابلیت پشتیبانی از پورت USB را داشته باشند، سازگار می باشد

 نرم افزار SP Widget Silicon Power
به همراه حافظه فلش سیلیکون پاور نرم افزاری کاربردی عرضه می شود که امکانات آن بطور خلاصه مطابق روبرو است. (این نرم افزار در صورت موجود نبودن در پکیج فلش مموری، از سایت سیلیکون پاور قابل دانلود است)
    همگام سازی و پشتیبان گیری از اسناد و پوشه ها
    همگام سازی و تهیه پشتیبان از صندوق پست الکترونیکی
    رمز گذاری بر روی فایل ها
    ایجاد قفل برای ورود به کامپیوتر شخصی
    به همراه Norton Internet Security (نسخه 60 روزه)

مقالات مرتبط :

 

قیمت انواع فلش مموری سیلیکون پاور (کلیک کنید)