راهنمای خرید هارد اکسترنال Seagate FreeAgent GoFlex
هارد اکسترنال Seagate FreeAgent GoFlex جزو پرفروشترین هارد های خارجی شرکت سیگیت در بازار جهانی بوده است . اما این محصول دیگر از رده خارج می باشد و سری جدید این هارد دیسک روانه بازار شده است . شاید بخواهید بدانید هارد Seagate FreeAgent GoFlex دارای چه ویژگیهایی می باشد .  هارد دیسک قابل حمل GoFlex ultra-portable ساخت شرکت سیگیت یکی از اعضای مهم خانواده GoFlex ها به شمار می رود که دارای بدنه ای با پوشش براق و طراحی شیک و مدرن می باشد. وزن این هارد درایو در ظرفیت یک ترابایتی خود و بالاتر 280 گرم بوده و در باقی ظرفیت های کمتر از یک ترابایت 150 گرم می باشد. این هارد درایو مجهز به رابط پر سرعت USB 3.0 می باشد که سرعت انتقال اطلاعات را نسبت به نسل قبلی این گونه از رابط ها یعنی همان رابط USB 2.0 تا سه برابر افزایش داده است. هارد درایو GoFlex ultra-portable دارای ظرفیت ذخیره سازی از 320 گیگابایت تا 1.5 ترابایت بوده و رنگ آن هم تمامی ظرفیت ها مشکی می باشد. از قابلیت های مهم این هارد دیسک بهره مندی از نرم افزار پشتیبان گیری قدرتمندی است که علاوه بر حفظ فایل های مهم شما، با ایجاد رمز گذاری بر روی داده ها امنیت اطلاعاتتان را تضمین می نماید.

شرکت سیگیت برای هارد دیسک GoFlex ultra-portable خود، کابل ها و لوازم جانبی منحصر به فردی در نظر گرفته که باید به صورت جداگانه خریداری شوند. این ابزارها شامل کابل های ارتقا یافته، کیت و آداپتورهایی است که به شما اجازه ارتقاء سرعت، دسترسی آسان تر از فایل ها و همچنین پشتیبان گیری از آن ها را فراهم می آورد. با استفاده از این ابزارها می توانیم از طریق شبکه به تماشا و گوش دادن به فایل های چند رسانه ای خود بپردازیم. از خارج از شبکه به فایل های ضروری دسترسی داشته و با دیگر دستگاه ها هم ارتباط برقرار سازیم.

مزیت تهیه نسخه پشتیبان به طور مستمر و مداوم، این آرامش خاطر را به کاربران می دهد که اطلاعات آن ها همواره در جای امنی حفظ خواهد شد. این هارد دیسک شامل نرم افزار پشتیبان گیری خودکاری است که برای امنیت بیشتر اطلاعات، عملیات رمزگذاری بر روی فایل ها را نیز انجام می دهد. از مزایای دیگر این نرم افزار اطلاع رسانی در مورد آمار و اطلاعات هارد از جمله میزان فضای ذخیره سازی در یک نگاه می باشد.

مقالات مرتبط:


قیمت انواع هارد اکسترنال (کلیک کنید)