راهنمای خرید هارد اکسترنال Apacer 1T USB 3.0 External AC233
اگر می خواهید هارد اکسترنال خارجی خرید کنید که هم قیمت مناسبی داشته باشد هم ویژگیهای فنی خوبی  این مقاله را بررسی کنید . هارد اکسترنال AC233 یک محصول ویژه و منحصر به فرد از نظر ویژگیهای فنی می باشد که با قیمتی در حدود 250 هزار تومان در بازار کامپیوتر ایران به فروش میرسد . هارد دیسک قابل حمل اپیسر مدل AC233 با ترکیب سرعت، ظرفیت و زیبایی، محصولی ایده آل برای برآوردن سلیقه و نیاز روز می باشد. ترکیب رنگ مات و براق مشکی در کنار لبه های گرد شده و خمیده ظاهری زیبا و مدرن به آن بخشیده. تجهیز دستگاه به رابط USB 3.0 سرعت فوق العاده بالای خواندن و همچنین ذخیره اطلاعات بر روی دیسک را برای آن مقدور می سازد. دیگر مشخصه های مهم این هارد دیسک استفاده از یک رابط USB برای تبادل اطلاعات و تامین انرژی مورد نیاز و همچنین صرفه جویی انرژی در زمان بیکاری می باشد همچنین اتصال به USB 3.0 و یا رابط های پایین تر بوسیله یک LED روی آن مشخص می شود.

بدنه این هارد دیسک از جنس پلاستیکی خاص به صورت براق، ضدخش و مقاوم در برابر لغزش (Anti-Slip) برای افزایش ایمینی در زمان حمل بویسله دست طراحی شده و در عین سبکی (152 گرم) و کم حجم بودن که باعث می شود حتی به راحتی در جیب جای گیرد، می تواند حجم گسترده ای از اطلاعات شما را در درون خود ذخیره سازی نمایند.

با استفاده از نسل سوم رابط پر سرعت USB موسوم به SuperSpeed این هارد دیسک قادر خواهد بود سرعت انتقال اطلاعات را تا سه برابر سریع تر از رابط متداول USB 2.0 انجام دهد. به عنوان مثال انتقال یک فیلم دو ساعته HD در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود در صورتی که این مدت در گذشته 14 دقیقه بوده است.

این هارد درایو علاوه بر سازگاری با پورت متداول USB، به نسل سوم پورت پر سرعت USB 3.0 موسوم به SuperSpeed نیز مجهز است. پهنای باند 5 گیگابیت بر ثانیه ای این رابط که نسبت به نسل قبلی آن 10 برابر شده باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان انتقال اطلاعات می شود.

بر روی هارد اکسترنال اپیسر یک LED دو رنگ طراحی شده که انتقال اطلاعات بوسیله USB 3.0 یا USB 2.0 را با رنگ های متفاوت مشخص می کند.
دستگاه با استفاده سیستم مدیریت هوشمند انرژی بعد از 10 دقیقه بی استفاده ماندن، به حالت ذخیره انرژی می رود و این امر علاوه بر تامین انرژی بیشتر به بیشتر شدن عمر دستگاه نیز کمک می کند.

مقالات مرتبط:


قیمت انواع هارد اکسترنال (کلیک کنید)