راهنمای خرید هارد اکسترنال Apacer USB 2.0 External AC203
اپیسر شرکتی است که با نام حافظه های جانبی و بهتر است بگویم یک شرکت تولیدی و تخصصی حافظه در بازار جهانی می باشد که محصولات این برند همیشه حرفی برای گفتن در بین رقبا داشته اند. یکی از بهترین و پرفروشترین محصولات تولیدی این شرکت سری Apacer 500GB USB 2.0 External AC203 می باشد . هارد دیسک های قابل حمل اپیسر با ترکیب سرعت، ظرفیت و زیبایی، محصولی ایده آل برای برآوردن سلیقه و نیاز روز می باشد. هارد دیسک اکسترنال اپیسر مدل AC203 که بدنه باریک، براق بوسیله نواری سفید رنگ احاطه شده، قبل از هر چیز چشم بیننده را به خود جلب می کند اما فضای مناسب 500 گیگابایتی، سرعت 35 مگابایت بر ثانیه ای انتقال اطلاعات و تجهیز به نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات از دیگر مواردی است که این هارد را دلخواه می کند.

بدنه این هارد دیسک از جنس پلاستیکی خاص به صورت براق و شیک و در رنگهای مختلف مانند: نقره ای، قرمز و مشکی ساخته شده باظاهری باریک و وزن کم (143 گرم) می تواند وسیله خوبی برای ذخیره و جابجایی اطلاعت مورد نیاز شما باشد.

یک دکمه مخصوص پشتیبان گیری بر روی این هارد دیسک طراحی شده که با یک بار فشار اطلاعات مهم شما (از قبیل: صدا، تصویر، ویدئو و. ..) به محلی از قبل مشخص شده در هارد دیسک کپی می شوند. اپیسر همچنین نرم افزار PCClone EX Lite را به صورت رایگان و بر روی هارد، در اختیار کاربران قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید از هر اطلاعاتی در کامپیوتر شخصی خود و با تنظیمات دلخواه خود نسخه پشتیبانی بر روی هارد قابل حمل خود داشته باشید.

مقالات مرتبط:


قیمت انواع هارد اکسترنال (کلیک کنید)