کامپیوتر نیمه آماده گرین چیست ؟
گرین به تازگی محصولات جدیدی را روانه بازار کرده است که با استقبال خوب کاربران روبرو شده است . نام این محصولات کامپیوترهای نیمه آماده می باشد . سیستم های كامپیوتریBAREBONE  به سیستم هایی گفته می شود كه به صورت نیمه آماده از سوی شركت ها یا كمپانی های معتبر و صاحب نام عرضه می شوند. سیستم های BAREBONE به صورت یک بسته كلی عرضه می شوند كه قطعات اصلی (نظیر كیس، پاور، مادربرد و در بعضی موارد پردازنده) برروی آن نصب شده تا كاربران بنا بر نیاز و شرایط مالی خود، اقدام به انتخاب و نصب قطعاتی همچون هارد دیسک (HDD)، حافظه اصلی (RAM)، درایو نوری (ODD) و گاها پردازنده (CPU) و كارت گرافیک (VGA) را برروی آن نمایند.  این سیستم های كامپیوتری نیمه آماده، با مشخصات اولیه استاندارد عرضه می شوند تا توانایی پاسخگویی به نیازها و خواسته های طیف گسترده ای از كاربران و خصوصا نهادها و ارگانهای عمومی نظیر بانک ها و ادرات دولتی را داشته باشد .


به طور كلی سیستم های BAREBONE در چند گروه و با كاربردها و اهداف مختلف در دنیا عرضه می گردند. این گروه ها شامل مواردی همچون SERVER، DESKTOP، AIO، NB و... هستند كه معمولا دو گروه SERVER و DESKTOP برای مصرف كنندگان نهایی، شناخته شده تر می باشند. گروه DESKTOP BAREBONE نیز خود دارای چند رده شامل GAMING، MIDDLE، MINI، SLIM، BOOK-SIZE است كه رده MINI با توجه به برخی شرایط خاصی كه دارد، الگوی مناسب تری برای عرضه در داخل كشور خواهد بود .

همانطور كه آمارهای جهانی نشان می دهد، اغلب كاربران میانی در منزل و محل كار خود صرفا از برنامه های خاص و عملیات های مشخصی استفاده می كنند. عملیات هایی نظیر استفاده از اینترنت، بازی های كامپیوتری میانی، گوش دادن به موزیک، مشاهده فیلم، برنامه های حسابداری، تایپ، كارها و محاسبات اداری، دارای بیشترین كاربرد نزد كاربران می باشند. بر خلاف تصور عمومی، در اینگونه موارد و برای پاسخگویی به این سری كاربردهای عملیاتی متداول كه نیاز خاصی به پردازش های سنگین محاسباتی و گرافیكی ندارند، نیازی به صرف هزینه های سنگین برای تهیه سیستم های كامپیوتری پر قدرت نیست و طبیعتا خرید سیستم های كامپیوتری پر قدرت برای مصارف متداول امروزی، موجب اتلاف هزینه اولیه (هزینه تهیه سیستم) و هزینه های ثانویه (هزینه نگهداری و هزینه مصرف انرژی) خواهد شد.

امروزه با توجه به پیشرفت تكنولوژی و افزایش قابلیت ها در تولیدات سخت افزاری، كافیست برای تهیه سیستم های متعارف مورد نیاز خود، به دانش و تخصص شركت های میانی فعال و خوشنام در صنعت ثب  كه دارای سالها تجربه در زمینه تست و بررسی قطعات سخت افزاری هستند، تكیه نموده تا از مزایای سیستم ها و راهكارهای  پیشنهادی ایشان بهره مند شویم
برای مشاهده اطلاعات تکمیلی به سایت زیر مراجعه کنید
سایت منبع

برای خرید بر روی لینک زیر کلیک کنید