بررسی و مشخصات کیس گرین Green Challenger x6


کیس Challenger X6  محصولی با طراحی ظاهری هیجان‌انگیز است. در واقع فرم خاص بدنه این کیس بلافاصله توجه شما را به‌خود جلب خواهد کرد. این محصول در گروه کیس‌های Tool-Less قرار می‌گیرد و از مادربرهای ATX، CEB و mATX پشتیبانی می‌کند.

Challenger X6 دارای یک بدنه سیاه‌رنگ است که قطعات نارنجی رنگی در قسمت جلوی کیس وظیفه تزیین و ایجاد فرم ظاهری خاص آن را بر عهده دارند.

شما بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی می‌توانید کیس خود و اجزای داخلی آن را باز کنید. همچنین برای نصب درایوهای خود در داخل کیس نیز به ابزاری نیاز نخواهید داشت.

یکی از ویژگی‌های جالب توجه این کیس، امکان نصب تعداد زیادی درایو با اندازه‌های مختلف در آن است. به‌طور دقیق‌تر شما می‌توانید حداکثر 3 درایو اپتیکال 5.25 اینچی، هفت درایو 3.5 یا 2.5 اینچی و یک درایو فلاپی را در داخل کیس خود نصب کنید. از سوی دیگر، وجود یک درگاه اتصالی در قسمت فوقانی کیس به‌شما امکان می‌دهد یک هارددیسک یا درایو SSD دیگر را با امکان تعویض آسان به سیستم خود متصل نمایید.


گذشته از انعطاف‌پذیری تعداد درایوهای قابل نصب، شما می‌توانید ترکیب قرارگیری درایوها در داخل کیس خود را تغییر داده و در نتیجه بهترین وضعیت ممکن را برای نیازهای خود به‌دست آورد. این قابلیت به‌شما امکان می‌دهد کارت‌های گرافیکی با طول حداکثر 41 سانتی‌متر را در کیس خود نصب کنید.

پنل جلویی کیس دو درگاه USB 3.0 و فیش‌های هدفون و میکروفون را در اختیار شما قرار می‌دهد. کلید پاور و ریستارت کیس در زیر پوشش محافظی قرار گرفته‌اند که شما را به‌یاد سوییچ شلیک موشک‌ها می‌اندازد. حرکت این پوشش کمی خشک و شکننده به‌نظر می‌رسد و احتمالا در اولین برخورد برای پیدا کردن کلید ریستارت کمی مشکل خواهید داشت.

کیس مورد بحث ما به‌طور پیش‌فرض به یک فن 200 میلی‌متری در قسمت جلو، یک فن 120 میلی‌متری توربینی در پشت و یک فن 120 میلی‌متری در قسمت بالا مجهز است. البته شما می‌توانید به‌صورت اختیاری از فن‌های 140 یا 120 میلی‌متری در قسمت جانبی یا تحتانی کیس نیز استفاده کنید. در مجموعه می‌توان گفت کیس انعطاف‌پذیری گسترده‌ای را در بخش‌های مختلف خود برای شما تامین می‌کند.

+
طراحی جذاب، عدم نیاز به ابزارهای اضافی، انعطاف‌پذیری در پیکربندی اجزای سیستم

-
پلاستیک مورد استفاده برای پوشش کلید پاور و کشوی درایوها خشک و شکننده به‌نظر می‌رسد

 
جمع‌بندی
گزینه‌ای که بیشتر برای جوانان جالب توجه خواهد بود اما قابلیت‌های نسبتا حرفه‌ای را ارایه می‌کند.

سایت منبع : دیجیتال

لیست قیمت انواع کیس گرین (کلیک کنید)