بررسی تخصصی پرینتر دستگاه بسیار کارآمد SCX-4623F

SCX-4623F که با هدف بالا بردن بهره وری طراحی شده، کیفیت عملکردی دارد که به اجرای هر چه بهتر کارها در دفتر کمک می کند. این دستگاه بسادگی می تواند با تعداد زیادی از کاربران کار کند بنابراین در صفهای طولانی چاپ منتظر نخواهید ماند و چاپها را بقدری سریع انجام می دهد که همه جلسات به موقع شروع خواهند شد. قابلیتهای چندمنظوره آن نیز به شما اجازه فکس، اسکن و کپی کردن را نیز می دهد. طراحی شیک SCX-4623F بگونه ایست که دفتر کار شما هرگز زیبایی را فدای راندمان نخواهد کرد.
چاپگر چند کار را باهم انجام می دهد تا شما مجبور نباشید آنها را انجام دهید.
راندمان و بهره وری کلید طلایی موفقیت هر دفتر کار یا گروه حرفه ایست. چاپگر فوق سریع و چندمنظوره SCX-4623F دقیقاً به همین منظور طراحی شده است. شما با آن می توانید براحتی و با سرعت بالا کارهای چاپ، کپی، اسکن، فکس و فکس کامپیوتر را انجام دهید. چرا باید چند دستگاه در نقاط مختلف دفتر خود بگذارید در حالیکه نیازتان با یک دستگاه مرکزی تامین می شود – چاپگر لیزری چندمنظوره 5 در 1 SCX-4623F.

 

هرچه را می بینید در هرزمان چاپ کنید.
کافی است دکمه بسیار کارآمد چاپ از روی صفحه نمایش (پرینت اسکرین) SCX-4623F را که برای راحتی شما روی صفحه کنترل چاپگر واقع شده فشار دهید تا هرچه روی صفحه کامپیوتر هست، حتی اگر پشت میزتان نباشید چاپ کند. گزینه فعال یا اکتیو را انتخاب کنید تا فقط آن پنجره ای که در حال حاضر در کامپیوتر فعال است چاپ شود، اگر هم خواستید می توانید گزینه کامل یا فول را انتخاب کنید تا تصویر تمام پنجره های باز روی صفحه را چاپ کند. حالا می توانید هر چیزی را در هر زمان چاپ کنید.

ثبت هر آنچه به چشم می آید
با نرم افزار Samsung AnyWeb Print می توانید در اینترنت به جمع آوری بپردازید. با SCX-4623F بسادگی می توانید در حین گشت و گذار در اینترنت، مطالب و محتواهای مختلف را از صفحات وب گوناگون انتخاب کرده و در قسمت دفترچه یادداشت قابل چاپ مرورگر خود بکشید و رها کنید. این راهی است بسیار آسان برای جمع آوری، مرتب سازی و ویرایش منابع و مطالب مرجع که برای پروژه خود – یا هر کار دیگر که فقط در اینترنت آنها را خواهید یافت.

کامپیوتر شما را به یک دستگاه فکس تبدیل می کند
از منوهای ویژه ناهار تا اسناد و مدارک مهم، SCX-4623F کار ارسال و دریافت فکسها را بسیار آسان می سازد. این دستگاه می تواند فکسها را ارسال کرده و اطلاعات فکسهای دریافتی را در پوشه ای در کامپیوتر شما ذخیره کند و یا فایلهای متنی شما را به تصویر تبدیل کند تا بتوانید از پشت میز خود فکس بفرستید – بدین ترتیب در مصرف تونر، کاغذ و انرژی صرفه جویی خواهید کرد. بهره وری یعنی این.

چاپگری مطابق بودجه شما.
با داشتن SCX-4623F می توانید لوازم مصرفی را مطابق بودجه خود تهیه کنید. کارتریجهای تونر در انواع 1500 برگی استاندارد که برای کاربران خانگی بصرفه هستند ارائه می شوند.

هر طور دوست دارید چاپ کنید
SCX-4623F دارای قابلیتهای متنوع کپی برداری است که خلاقیت و بهره وری شما را تقویت خواهد کرد. شما می توانید برای تهیه پوستر سند اصلی خود را به بخشهای تمام صفحه تقسیم کنید، یا با کپی 2 یا 4 برگ در یک برگ در هزینه و وقت صرفه جویی کرده، با ابزار کپی مشابه از یک سند چندین تصویر در یک برگ بگیرید یا کارتهای ویزیت دورو چاپ کنید.

زیبا، هوشمند.
SCX-4623F بجای سینی های کاغذ غیر جذاب، یک سیستم بسته تغذیه کاغذ دارد که کاغذها را در برابر گرد و غبار محافظت می کند، داخل چاپگر را تمیز حفظ کرده و میزان صدای دستگاه را کم می کند. همچنین رویه محافظ آن براق است، دکمه روشن و خاموش براحتی در دسترس قرار دارد و چاپگر گنجایش 250 برگ کاغذ را دارد. چاپ های عالی با دستگاهی بغایت زیبا!

قیمت انواع چاپگر چند کاره (کلیک کنید)