راهنمای خرید چاپگر لیزری رنگی Samsung CLP-620ND

توجه Samsung به کیفیت بالای کار و رنگهای عالی در چاپ ها به طراحی و عرضه این سری چاپگرهای جمع و جور و با دوام منتهی شده است. اگر تیراژ کاری شما بالاست و نمی خواهید خیلی برای خرید چاپگر هزینه صرف کنید، Samsung CLP-620ND گزینه ای عالی خواهد بود. کیفیت رنگ چاپ های Samsung CLP-620ND بطور پیوسته عالی است و هزینه های عملیاتی شما را کاهش می دهد.

چاپگری که شما را منتظر نمی گذارد
چاپگر CLP-620ND بهره وری شما را با سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه افزایش می دهد. زمان تحویل اولین برگ چاپ شده تنها 20 ثانیه است، در نتیجه وقت بیشتری برای پرداختن به کارهای خود خواهید داشت و دیگر نباید خیلی منتظر چاپ شدن اسناد و متون خود بمانید. با دقت 9600x600dpi این چاپگر بالاترین کیفیت خروجی چاپ را تجربه خواهید کرد که واقعاً قابل توجه است. حالا به آن توانایی چاپ 65000 برگ در ماه را اضافه کنید تا متوجه شوید که CLP-620ND حقیقتاً پاسخگوی هر نیازی است.

رنگهایی رنگی تر.
دقت رنگها و توانایی ارائه آسان کیفیت عالی 9600x600dpi در چاپگر CLP-620ND فوق العاده است، این چاپگر در هر زمان که لازم بود بهترین کیفیت چاپ رنگی را به شما عرضه می کند. و با مدیر آسان رنگ این چاپگر می توانید مطمئن باشید که چاپ های شما همیشه واضح، حرفه ای و دقیق هستند چون که کنترل رنگها در اختیار شماست – و می توانید تعادل رنگها، روشنایی، کنتراست و اشباع رنگهای هر تصویری را که روی نمایشگر مشاهده می کنید تنظیم نمایید.

ارتباط با همکاران
همه در دفتر شما می توانند از طریق شبکه بهم مرتبط باشند تا کارها بنحو احسن انجام شود. همه شما می توانید از یک چاپگر بطور اشتراکی استفاده کنید و دیگر لازم نیست وقت زیادی برای سرویس کردن چند دستگاه صرف نمایید. این چاپگر را می توانید از طریق رابط اترنت آن به شبکه وصل کرده و بهره وری خود را افزایش دهید. مهارتهای ارتباطی خود را با چاپگر لیزری CLP-620ND بهبود ببخشید و از تمام امکانات ارتباطی بهره ببرید.

چاپ سریع از همان اولین برگ
دیگر لازم نیست مدتهای طولانی کنار چاپگر منتظر اتمام کار چاپ خود شوید. سرعت چاپ اولین برگ چاپگر CLP-620ND در جهان بی نظیر است و اولین چاپ با کیفیت عالی خود را طی 20 ثانیه تحویل خواهید گرفت. با سرعتی بالای چاپ 20 برگ در دقیقه و دقت و وضوح چاپ حرفه ای این دستگاه، کیفیتی مشابه چاپخانه در دفتر کار خود خواهید داشت. می دانید چه مشکلی بوجود می آید؟ باید فکری به حال تمام وقتهای اضافه ای که بدین ترتیب برای تان ایجاد می شود بکنید.

از کاغذ گذاشتن خسته شده اید؟
هنگامی که اسناد و متون شما در حال چاپ هستند به کارهای دیگر برسید: CLP-620ND می تواند بدون اتکا به شما برای قرار دادن دوباره کاغذ بزرگترین کارهای چاپ را انجام دهد. حتی می توانید مخزن استاندارد 350 برگی را به یک مخزن اختیاری 500 برگی ارتقا دهید تا ظرفیت دستگاه بیشتر بشود، بدین ترتیب هیچ مشکلی در کارهای چاپ بزرگ نخواهید داشت. گاهی اوقات بزرگتر واقعاً بهتر است

قیمت انواع چاپگر چند کاره (کلیک کنید)