راهنمای خرید مادربرد GA-P75-D3 گیگابایت

مادربرد GA-P75-D3 مبتنی بر تراشه B75 می باشد و از پردازنده های خانواده Core i / Pentium / Celeron اینتل با سوکت 1155 پشتبانی می کند.این مادربرد توانایی به کارگیری گرافیک مجتمع پردازنده را دارد و می تواند با پشتیبانی از نسل سوم فناوری های ارتباطی همچون USB3.0 ، SATA3.0 و PCI Express 3.0 این شانس را به کاربرانش بدهد تا از این نوآوری های صنعت رایانه بهره مند شوند. مادربرد های با تراشه B75 گیگابایت به طور خاص برای پر کردن فضای خالی میان محصولات رده اقتصادی و رایانه های مخصوص تجارت طراحی شده اند. این نوع از مادربردها، مجموعه مزایای Small Business Advantage اینتل را ارایه می کنند. چندین برنامه متفاوت که به صاحبان مشاغل کوچک اجازه می دهد تا کنترل راحت اما پیشرفته ای را روی زیرساخت های IT خود داشته باشند. تمرکز این مجموعه روی امنیت، اطلاعات پشتیبان و ارتقاء سطح بهره وری است.در ساخت GA-Z77-D3H گیگابایت از فناوری انحصاری Ultra Durable 4 Classic استفاده شده است که سطح امنیتی بالایی به این مادربرد می دهد.داشتن دواسلات حافظه DDR3 و رابط های ارتباطی پر سرعت همچون درگاه USB 3.0 ، درگاه SATA 3.0، و اسلات PCI Express 3.0 از دیگر ویژگی های سخت افزاری مادربرد GA-B75M-D3V گیگابایت می باشد.

مزایای خرید مادربرد GA-B75M-D3V گیگابایت چیست ؟
پشتیبانی از پردازنده های خانواده Core i / Pentium / Celeron اینتل با سوکت 1155
بهره گیری از فناوری محافظتی پیشرفته Ultra Durable 4 Classic
مجهز به پورت ترکیبی موس و کیبورد ، درگاه شبکه ، پورت USB 3.0 ، خروجی 8 کاناله صدا ، رابط پر سرعت SATA3 ، درگاه موازی LPT و درگاه خروجی تصویر DVI/VGA
فناوری UEFI Dual BIOS با محیط گرافیکی و امکان استفاده از ماوس در تنظیمات بایوس
پشتیبانی از نسل سوم رابط PCI Express به منظور بهره گیری کامل از حداکثر پهنای باند
ابزار انحصاری LAN Optimizer گیگابایت برای مدیریت بهتر ترافیک شبکه

 

ویژگی های پیشرفته تصویری
Intel HD Graphics 2500/4000 : نسل سوم پردازنده های Core اینتل مجهز به گرافیک جدید و کاملاً قدرتمندی است، که به نام Intel HD Graphics 2500/4000 شناخته می شوند. این تراشه گرافیکی دارای ویژگی ها و قابلیت های متعددی برای ارایه کارایی چشم گیر و بهبود یافته ای نسبت به نسل قبلی خود است. مادربرد های سری 7 گیگابایت به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند نهایت کارایی را از این تراشه گرافیکی را ببرند.
Intel Quick Sync 2.0 : این ویژگی اینتل در مادربردهای نسل هفتم Z77 با پردازش پیشرفته باعث ویرایش و اشتراک گذاری سریع و خارق العاده تصاویر می شود.
Intel InTru 3D : پردازنده های خانواده Core i اینتل، تجربه ای برجسته از Blu-ray Stereo 3D با وضوح تمام High Definition یا 1080p توسط HDMI 1.4 ارائه می دهد
Intel Insider : گیگابایت این تضمین را به کاربران می دهد تا با استفاده از مادربردهای دارای تراشه Z77 لذت دیدن فیلم های با کیفیت بالای 1080p HD را به مشتریان خود بچسباند .

قیمت انواع مادربرد گیگابایت (کلیک کنید)