بررسی اسپیکر ادی فایر Edifier M3700M3700 یک مجموعه بلندگوی چندرسانه‌ای 6 کاناله است. این مجموعه شامل 4 بلندگوی ماهواره‌ای با قدرت 6 وات، یک بلندگوی مرکزی با قدرت 10 وات و یک ساب‌ووفر با قدرت 30 وات (همگی بر حسب RMS) است. در عین حال، این سیستم نسبت سیگنال به نویزی معادل 85 دسی‌‌بل را فراهم می‌کند.

هر شش عضو M3700 دارای بدنه چوبی (MDF) هستند که شرایط صوتی بهتری را فراهم می‌کند. هر یک از بلندگوها دارای یک پوشش توری قابل جداسازی است که شما امکان می‌دهد مجموعه خود را به‌همان صورتی ترجیح می‌دهید در محل مورد نظرتان مستقر کنید.

این محصول در عین حال به همراه یک دستگاه کنترل از راه دور ارایه می‌شود که به شما اجازه می‌دهد توابع مختلف آن را به‌سادگی از راه دور کنترل کنید. این کنترل از راه دور که در اندازه یک کارت اعتباری است، به‌راحتی می‌تواند در هنگام لذت بردن از محتوای چندرسانه‌ای زندگی را برای شما آسان‌تر کند.

در قسمت فوقانی بخش جلوی ساب‌ووفر، کلید پاور به همراه گردونه‌های ولوم و باس قرار گرفته‌اند. گیرنده کنترل از راه دور در پشت یک قطعه منشوری شکل شفاف در همین بخش تعبیه شده است که در هنگام روشن بودن دستگاه با یک چراغ آبی‌رنگ روشن می‌شود. به‌گفته شرکت تولیدکننده، تمام اعضای این گروه از ساختار محافظت مغناطیسی برخوردارند.

در پشت دستگاه ساب‌ووفر، علاوه بر کانکتور اتصال سایر بلندگوهای مجموعه و فیش‌های 3.5 میلی‌متری ورودی صدای 5.1، یک ورودی AUX استریو نیز تعبیه شده است.

گذشته از این مشخصات فنی، می‌توان گفت که تجربه شنیداری با استفاده از این محصول کاملا راضی‌کننده است. البته در نهایت باید بگوییم که شاید این بلندگو بیشتر برای اجرای بازی‌ها مناسب باشد تا گوش‌دادن به موسیقی، زیرا در بعضی از موارد به‌نظر می‌رسد جزییات صوتی موسیقی به‌اندازه کافی واضح نیستند. البته این موضوع چندان جدی نیست و همان‌طور که اشاره کردیم، این بلندگو صدای بلند و مناسبی را برای اجرای بازی‌ها یا تماشای فیلم‌های HD فراهم می‌کند.

به هر حال نباید این نکته را فراموش کنید که شما با یک بلندگو در رده محصولات نسبتا ارزان‌قیمت مواجه هستید و اگر به‌دنبال کیفیت نهایی و واضح‌ترین صدای ممکن است، باید آمادگی پرداخت هزینه بسیار بیشتری را داشته باشید.
 
+
کیفیت خوب صدا نسبت به قیمت
 
-

جمع‌بندی

یک گزینه بسیار مناسب برای آن دسته از کاربرانی که مایل به بهره‌گیری از صدای چند کاناله هستند، اما نمی‌خواهید بودجه بالایی برای تهیه آن صرف نمایند.

 گارانتی
این محصول با یک سال ضمانت شرکت ماتریس ارایه می‌شود

سایت منبع : دیجیتال
قیمت انواع اسپیکر در فروشگاه آسا رایان (کلیک کنید)