مشخصات و بررسی دقیق اسپیکر  SONPRE C1BR مدل SONPRE C1BR که طراحی آن شبیه بشقاب‌پرنده است و نمونه‌های مشابه آن در بازار فراوان یافت می‌شوند، در طراحی خود نکاتی را در نظر گرفته که موجب افزایش محبوبیتش خواهد شد. استفاده از چهارپایه نگه‌دارنده در زیر این مدل و فضای خالی در قسمت تحتانی، زاویه قرارگیری این مدل روی سطح صاف را جذاب‌تر به رخ حریفان می‌کشد.
این محصول برخلاف بلندگوی iLong حافظه داخلی برای پخش بدون نیاز به رایانه ندارد از همین رو تنها برای شارژ این بلندگو از رابط USB می‌توان بهره گرفت.
یکی از بزرگ‌ترین معایب این مدل استفاده از سیم کوتاه اتصال به خروجی صدا است که به نظر کاربرد آن را برای گوشی‌ تلفن‌همراه بیشتر قابل تصور می‌کند. Sonpre بلندگوی خود را در وسط قرار داده که البته با پیچشی به سمت بالا اوج می‌گیرد تا به کمک یک‌ تشدیدکننده بتواند حجم صدای خروجی را افزایش دهد.


با توجه به کلیدهای اطراف این مدل می‌توان این‌طور استنباط کرد که می‌توان از این بلندگو برای پاسخ به تلفن‌های همراه نیز بهره برد. وجود کلیدهای قطع و وصل تماس این فرضیه را اثبات می‌کنند. در عمل نیز با اتصال این بلندگو به گوشی موبایل از طریق فناوری بلوتوث می‌توان مدیریت تماس‌ها را در اختیار داشت.
صدای خروجی از این بلندگو در مقایسه با iLong به مراتب بهتر است. وجود یک نوار فنری پلاستیکی که موجب افزایش Bass می‌شود به نحو مطلوبی روی شفافیت صدای خروجی تاثیرگذار است. برای روشن‌ کردن این بلندگو یک کلید تعبیه شده است که با فشردن و نگه‌داشتن آن می‌توان بلندگو را در وضعیت آماده به کار قرار داد. البته وجود یک چراغ چشمک‌زن آبی نیز این موضوع را تایید می‌کند.

 
نقاط قوت

  • طراحی جالب، قدرت صدای مناسب، پشتیبانی از رابط بلوتوث


نقاط ضعف

  • درک نحوه عملکرد ابزار می‌تواند برای کاربران دشوار باشد


جمع‌بندی

  • یک بلندگوی کوچک و قابل حمل که حجم صدای مناسبی را ارایه می‌کند


گارانتی

  • دو سال ضمانت فونیران

سایت منبع : دیجیتال

قیمت انواع اسپیکر در فروشگاه آسا رایان (کلیک کنید)