M200 محصول جدید شرکت اپسون 

اپسون نام برندی است که در بازار کامپیوتر همه آن را میشناسند . مخصوصا شرکت هایی که در فروش چاپگر دستی دارند . معمولا محصولات اپسون در بازار کامپیوتر محدود به چاپگرهای آن می شود که از نظر کیفیت هم چیزی نسبت به برندهای مشابه کمتر ندارد . M200؛ چاپگر تک رنگ چندکاره اپسون
چاپگر M200 علاوه بر قابلیت چاپ سیاه و سفید، امکان اسکن و کپی را هم دارد. همراه این این محصول دو بطری 140 میلی لیتری از جوهر سیاه وجود دارد که هر کدام قابلیت چاپ 6000 برگ و در مجموع 12000 برگ را دارند. علاوه بر این قابلیت اتصال بیسیم به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از اپلیکیشن iPrint کمپانی اپسون، از طریق سیستم عامل های iOS و Android روی موبایل تا تبلت به این چاپگر ها متصل شوند و محتوای دیجیتالی خود را به چاپ برسانند.

M100 و M105؛ چاپگرهای جدید و پرکار اپسون
هردوی این مدل ها نیر با دو بطری 140 میلی لیتری جوهر عرضه می شوند. M100 و M105 چاپگرهای تک کاره و تک رنگ اپسون هستند که کارایی دفتر کار خانگی یا مشاغل و ادارات کوچک شما را بسیار بالا می برند. تفاوت این دو مدل در قابلیت اتصال WiFi در مدل M105 و قابلیت اتصال اترنت در مدل M100 خواهد بود.

چاپگرهای سری "M" اپسون نیز از هد های MicroPiezo استفاده می کنند و چاپ ضد آب، لکه و بدون رنگ و رو رفتگی را ارایه می کنند. مخازن جوهر این سری از چاپگرها نسبت به دیگر مدل ها به 140 میلی لیتر افزایش پیدا کرده است. اپسون به خوبی در حال حذف سیستم های CISS قدیمی و غیر استاندارد است. این کمپانی قدرتمند قبل از این با عرضه چاپگرهای سری "L" خود، مخازن بزرگ جوهر را به چاپگرهای خود اضافه و کارتریج های کم حجم را حذف کرد. مخازن مجتمع این چاپگرها به راحتی با بطری های جوهر خود اپسون پر خواهند شد.
چاپگرهای سری "M" اپسون به زودی با گارانتی آواژنگ به بازارهای کشور عرضه خواهند شد.