بررسی و راهنمای خرید رم ADATA Premier Pro 4GB DDR3 1333MHz 

شرکت ADATA با بهره گیری از فناوری پیشرفته و اعمال نظارت های دقیق درهرمرحله از تولید، محصول برتر DDR3 1333 را از سری Premier Pro، با ویژگی های منحر بفرد به بازار معرفی کرد. با ظرفیت های 2GB/ 4GB، این ماژولهای رم هدفی جز بهبود کارایی سیستم و افزایش سرعت آن دنبال نمیکنند. نصب حافظه بیشتر درکامپیوتر جهت بالابردن سطح عملکرد یکی از روش های مقرون به صرفه می باشد و با در اختیار داشتن حافظه کافی، سیستم عامل و برنامه های کاربردی بهتر اجرا خواهند شد. در عین حال شما نیز قادر به انجام همزمان چند کارخواهید بود. این محصول چه در کاربرد خانگی و چه حرفه ای، بازدهی سیستم شما را بهبود خواهد داد. 


آزمون تداخل سیگنال های الکتریکی
شرکت ADATA علاوه بر رعایت کامل استادارهای JEDEC در ماژول های های سری Premier Pro ، کنترل های دقیق و بیشتری را نیز برای تظمین کارایی و کیفیت محصول خود به انجام می رساند.هریک از ماژول های رم سری Premier Pro تحت ازمون تداخل و اختلال سیگنال الکتریکی جهت رفع مشکلات احتمالی قرارمی گیرند.


آزمون 100% Burn-in
ماژول های حافظه رم ADATA برای تست کارایی در شرایط دما و بار جریانی بالا مورد آزمون دشوار Burn-in ( سوزاندن ) قرار می گیرند. در این آزمون، هر ماژول می بایست به طور جداگانه نمره 100% را بدست بیاورد تا احتمال خرابی زودرس RAM حذف گردیده و کیفیتی بالا و بی رغیب به مشتریان عرضه گردد.

آزمون الگوی پارازیت سلولی
یک مازول 4 گیگابایتی شامل 34.359.738.368 سلول می باشد.ای دیتا طی یک آزمون تمامی این سلول ها را مورد آزمایش قرار می دهد تا احتمال خرابی به صفر کاهش یابد. با این روش همچنین کارایی، قابل اعتماد بودن و سازگاری با سیستم های مختلف نیز تضمین می نماید.


سهولت دراستفاده، حفاظت فوق العاده
علاوه بر نظارت دقیق در هنگام تولید و همگام با استانداردهای جهانی، شرکت ADATA کیفیت هر ماژول حافظه را تظمین می نماید و برای اطمینان خاطر هرچه بیشتر گارانتی محدود مادام العمر نیز به مشتریان خود ارایه میدهد.

قیمت انواع حافظه رم (برای خرید کلیک کنید)