بررسی و مشخصات مانیتور S27B550V سامسونگ

ارتقای سطح مشاهده از تجهیزات همراه به نمایشگر


با پیوند وضوح بالای تجهیزات همراه(MHL) از محتواهای همراه روی صفحات نمایش بزرگتر لذت ببرید. شما حالا می توانید برنامه های سرگرم کننده خود را از یک نمایشگر اندازه کامل با کیفیت بالاتر تماشا کنید. MHL به شما اجازه می دهد تا فیلم ها و سایر محتواها را در حال حرکت مشاهده کرده و سپس دستگاه همراه خود را با کابل مناسبی که در جعبه ارائه شده است به یک نمایشگر وصل کنید. برنامه ها و محتواهای همراه خود را در هرکجا که بودید با کیفیت استثنایی فول اچ دی تماشا کنید. همچنین، دستگاه همراه شما در هنگام اتصال شارژ هم می شود تا بتوانید از سرگرمی ها به مدت نامحدود استفاده کنید. MHL قابلیت حمل و تحرک سیستم های همراه را با آسایش و راحت منزل ترکیب می کند تا نتیجه کار، تماشای تصاویر فول اچ دی بهینه شده باشد.


راهکار جامع صوتی-تصویری با بلندگوهای داخلی


با وجود بلندگوهای استریوی تعبیه شده سامسونگ، برای لذت بردن از صدای عالی نیازی به تهیه بلندگوهای گران قیمت و حجیم ندارید. این نمایشگر یک راهکار جامع و کامل صوتی-تصویری است که بلندگوی 5 وات 2 کانال آن صدای استریو را با کیفیت عالی تامین می کند تا تمام آنچه را که برای تجربه چندرسانه ای غنی تر و ارتقا یافته تر لازم است، در اختیار داشته باشید. به یمن کیفیت عالی صدای سامسونگ، شما می توانید از فیلم ها و آهنگ های دلخواه خود و بسیاری چیزهای دیگر طوری لذت ببرید که انگار در سالن سینما و یا در محل برگزاری کنسرت هستید. با این سیستم بلندگوی داخلی موثر و مقرون به صرفه، آسایش و راحتی کامل را تجربه کرده و بهترین استفاده را از فضای خانه یا دفتر کار خود بکنید.


مشاهده بی دغدغه با زوایای مشاهده گسترده تر


چطور دوست دارید فیلم تماشا کنید؟ آیا دوست دارید روی مبل دراز بکشید؟ در صندلی دلخواه خود بنشینید؟ در حال آشپزی یا ورزش؟ شما چه ایستاده، نشسته و یا دراز کشیده باشید، قابلیت مجیک انگل سامسونگ اطمینان حاصل می کند که فیلم همیشه در کانون توجه بوده و راحتی و آسایش شما تضمین گردد. این بدان معنی است که به یمن وجود قابلیت مدیریت زاویه 5 حالته، در هر زاویه ای که برای تماشای نمایشگر سامسونگ خود انتخاب کرده باشید می توانید از وضوح فوق العاده و کیفیت تمام عیار تصویر بهره مند گردید. با مجیک انگل خیال شما آسوده خواهد بود و می توانید فیلم ها و سایر برنامه های چندرسانه ای دلخواه را با راحتی کامل و بدون هیچ محدودیتی تماشا کنید.


با نسبت کنتراست مگادینامیک وارد نسل جدید پیشرفت های فن آوری خواهید شد

با جدیدترین قابلیت های نسبت کنتراست مگادینامیک می توانید از رنگ، وضوح و کیفیت تصویر فوق العاده ای بهره مند شوید. کیفیت تصاویر نمایشگرهای SB550 سامسونگ آنقدر طبیعی و زنده است که تجربه مشاهده شما را متحول خواهند ساخت. نمایشگرهای SB550 از بالاترین نسبت کنتراست موجود در حال حاضر یعنی 5000000:1 برخوردارند و می توانید مطمئن باشید که رنگ های مشکی در تیره ترین حالت ممکن و رنگ های دیگر در روشن ترین و واضح ترین حالت ممکن (با رنگ های سفید بی نقص) به نمایش در می آیند. با اولین نگاه متوجه وضوح فوق العاده و شدت رنگ بی نظیر تصاویر خواهید شد. درست مانند انفجاری از رنگ روی صفحه که نمود سایر نمایشگرها در قیاس با آن بی رنگ خواهد شد. پس با نسبت کنتراست مگادینامیک سامسونگ تجربه مشاهده خود را ارتقا دهید و از برنامه ها و تصاویر چندرسانه ای با کیفیت حرفه ای که شایسته آنهاست لذت ببرید.

صفحه نمایش
    اندازه صفحه 27 اینچ (16:9)
    نوع ال ای دی
    روشنایی 300cd/m²
    نسبت کنتراست Mega ∞ DCR (استاتیک 1000:1)
    دقت تصویر 1920x1080
    زمان واکنش 2 میلی ثانیه (GTG)
    زاویه مشاهده (افقی/عمودی) 170°/160° درجه
    پشتیبانی16.7 رنگ

ويژگی‌های عمومی
    صرفه جویی اقتصادی، نرم افزار صفحات نمایش چندگانه، مجیک انگل سامسونگ، مجیک برایت 3 سامسونگ، مجیک کالر سامسونگ، تایمر خاموش شدن، مجیک تیون، کلید سفارشی، اندازه تصویر
    تمام سیستم های عامل
    تاییدیه Windows
    علامت انرژی/محیط زیست انرژی استار 5.0

رابط
    1xD-Sub
    2xHDMI
    1 ورودی/خروجی صدا
    بلندگوی داخلی (5 وات x2کانال)