بررسی صفحه نمایش لمسی400TS-3 سامسونگ

صفحه نمایش 40 اینچی لمسی که قصد داریم در این بخش مورد بررسی قرار بدهیم ، صفحه نمایش 40" Large Format Display 400TS-3 سامسونگ می باشد . 400TS از نظر مشخصات فنی نسبت به بقیه محصولات دارای ویژگیهای فوق العاده ای می باشد که در ادامه به صورت کامل هر کدام از آنها را برای شما معرفی کرده و کمی در مورد آن توضیح میدهم .

نمایشگرهای بزرگ (LFD) سری TS کیفیت عالی تصویر را با کنترل های تعاملی ادغام کرده اند تا عملکرد کاملاً حرفه ای در اختیار شما قرار دهند. این نمایشگرها با بهره گیری از فن آوری حساس infrared و زمان واکنش سریع صفحه، نرم ترین و موثرترین کنترل لمسی را فراهم ساخته اند. با یک لایه شیشه محافظ روی ناحیه نمایش، برنامه های نمایشی شما روی صفحه لمسی هرگز تا این حد محفوظ نبوده اند.

صفحه لمسی فوق العاده

 

توانایی نمایش اطلاعات دیجیتال نمایشگرهای حرفه ای لمسی سامسونگ با دقت بسیار بالا، قابلیتی فراتراز نمایش دادن تنها یک تصویرزیبا است. فن آوری پیشرفته DID لمسی سامسونگ مخاطبان را به خود جذب کرده و باعث می شود تا در زمان نمایش پیام های شما صفحه نمایش را ترک نکنند. فن آوری واکنشی در جلب نظر مشتریان بسیار موفق است و فرصت های مضاعفی جهت نمایش دادن تبلیغات برای شما ایجاد می کند و عملکرد تعاملی فروش را تقویت می کند.

 


چهار مدل تکنولوژی ضد کدر شدن تصاویر

 

 

حرکت صفحه: تصویر روی صفحه به پایین رفته و باز می گردد
جابجایی پیکسل: همه پیکسل ها بطور افقی و / یا عمودی به یک پیکسل جانبی می روند
نوع نوار: 1 نوار افقی و 1 نوار عمودی قطع و حرکت
نوع پاک کن: حرکت 2 بلوک و پر کردن صفحه

 

 


ورودی – خروجی RS232C


RS232C، استاندارد ارتباطات است که برای ایجاد ارتباط میان کامپیوتر و نمایشگرها بکار برده می شود. در نتیجه با قابلیت RS232C می توانید یک کنترل کننده نمایشگرهای چندگانه (MDC) داشته باشید که کارکرد آسان و همزمان چندین نمایشگر با یک کامپیوتر را امکان پذیر می سازد.

راهی عالی برای تضمین عمر طولانی.

 

به دلیل قابلیت کنترل داخلی فن می توانید از عملکرد پیوسته و قابل اطمینان سیستم بهره ببرید.
فنی که در داخل نمایشگر LFD تعبیه شده است به شما اجازه می دهد تا سالیان سال بدون نگرانی از افزایش داخلی دمای سیستم از آن استفاده کنید.
شما حتی می توانید فن را از طریق نمایش های روی صفحه به آسانی کنترل کنید.

 

 


تصویری عالی بدون درخشش مزاحم.


شما چه بخواهید روایتی را به تصویر بکشید و چه بخواهید محصولی را برای فروش معرفی کنید، بسیار مهم است که تصویر نمایش داده شده کاملاً واضح باشد.

این نمایشگرLFD سامسونگ حتی اگر آنرا در محیطی بسیار روشن قرار دهید، دقیقاً همین کار را انجام می دهد.

این نمایشگر کلیه بازتاب هایی که می توانند قابلیت خوانده شدن پیام های تبلیغاتی شما را خدشه دار سازند حذف می کند و تصاویر را واضح نمایش می دهد.

 


افقی یا عمودی بودن تصاویر را انتخاب کنید.


این نمایشگر LFD سامسونگ امکان نمایش افقی و یا عمودی تصاویر را بر حسب موقعیت به شما می دهد. صفحه این نمایشگر گردان را می توان تا 90 درجه چرخاند و این امکان را نیز به شما می دهد تا برنامه های معرفی خود را در حالت عمودی و یا تبلیغات را در حالت افقی پخش کنید تا بدین ترتیب از حداکثر آزادی عمل برخوردار شوید

طراحی کشویی برای دسترسی آسان.

 

ماجول شبکه که بصورت کشویی و و در صورت نیاز قابل نصب بر روی این نمایشگر LFD است، دسترسی آسان و سریع به کامپیوتریا شبکه را در اختیار کاربر قرار می دهد.

این ماجول بصورت غیر آشکار در پشت دستگاه نصب می شود. شما همچنین می توانید ماجول های اختیاری متنوعی را برای افزودن به نمایشگر LFD خود انتخاب کنید.

شما حتی می توانید یک ماجول اختصاصی – چه از سامسونگ و چه از سازندگان دیگر – در آن قرار دهید.

 

 

 


قابلیت های تعاملی روی صفحه.


این نمایشگر LFD لمسی سامسونگ آماده تعامل با مشتریان شماست. این نمایشگر با دارا بودن سنسورهای لمسی پیشرفته خیلی سریع – در گوشه ها یا هر نقطه صفحه - به لمس کاربر پاسخ سریع می دهد. مشتریان شما می توانند از تعامل بیشتر در کلیه قسمت های صفحه لذت ببرند.

 

 

 

 

 سایت منبع : سامسونگ