قبل از خرید لپ تاپ به نکات زیر دقت کنید !


در بازار فروش لپ تاپ و گوشی ، دو قلم جنسی هستند که فروش بسیار بالایی داشته و اغلب خریداران نسبت به محصولی که قصد خرید آن را دارند فقط از نظر نام مدل آشنایی دارند ولی چیزی در مورد جزییات  سخت افزاری نمیدانند و معمولا بیشتر به شکل ظاهری یک لپ تاپ یا گوشی دقت می کنند تا به جزئیات سخت افزاری (البته نه همه کاربران) .
سعی کرده ام در این مقاله مطالی را برای شما بازگو کنم که قبل از خرید لپ تاپ و گوشی باید به آنها دقت کنید (البته این مقاله مختص لپ تاپ می باشد)
1.در موقع خرید توجه داشته باشید کالا رو به روی خودتان از پلمپ در بیاید و فروشنده قبلا پلمپ آن را باز نکرده باشد .

2.سعی کنید کالایی بدون گارانتی نخرید یا موقع خرید حداقل 48 ساعت مهلت تست بگیرید تا با مشکلی روبه رو نشوید . به هیچ وجه لپ تاپ گارانتی شرکتی خریداری نکنید ، گارانتی شرکتی یعنی توسط فروشنده ضمانت می شود .

3.در هنگام خرید سعی کنید خودتان کالا را از پلمپ در بیاورید و سطح روی لپ تاپ را چک کنید که اثر انگشت روی آن نباشد (بارها مشاهده شده که لپ تاپ خریداری شده بدلایل مشکلات سخت افزاری که داشته ، باز شده است و جای دست بر روی سطح زیرین و روی لپ تاپ مشخص می باشد )

4.در هنگام خرید توجه داشته باشید لپ تاپ پلمپ شده با باتری سوار شده نباشد زیرا تمام لپ تاپ ها باتری جدا درون جعبه دارند و خریدار باید آن را جا بزند .

5.در هنگام خرید با دقت به پیچ های زیر لپ تاپ نگاه کنید زیرا پیچ های لپ تاپ ها تماما سیاه است و در هیچ مدلی پیچ با دو رنگ وجود ندارد و دقت کنید پیچ ها اثری از ضربه یا باز شدگی نداشته باشند .

6.یکی از نکات مهم این است که اطلاعات درج شده بر روی جعبه را با اطلاعات درونی که در ویندوز قابل مشاهده است مقایسه کنید زیرا بعضی مواقع امکان اشتباه باز کننده ویا تعمیر کار وجود دارد.

7.هنگام خرید هر لپتاپی با هر برندی اول به سایت سازنده مراجعه کنید و از وجود لپتاپ با این مشخصات اطمینان حاصل کنید .

8.پیشنهاد فروشگاه آسارایان این است که باشخصی فنی به خرید بروید یا از جای مطمین خرید کنید که به آن اطمینان دارید .

تمام نکاتی که در بالا گفته شد در فروشگاه آسارایان توسط نیرو های فنی زبده چک می شود و در صورت بروز هر گونه مشکلی محصول خریداری شده از شرکت گارانتی کننده بلافاصله پس داده می شود .
و به همین دلیل است که فروشگاه ما با ضریب اطمینان بسیار بالا از سو مشتریان انتخاب می شود و تا به الان حداقل بالای 1000 مشتری ثابت دارد البته به غیر از ارگانهای دولتی و خصوصی .
نویسنده : سعید صبح خیز . میلاد کریمیان