چگونه یک لپ تاپ گیمینگ خوب انتخاب کنیم ؟ 


اگر به دنبال خرید یک لپ تاپ خوب هستید یا قصد دارید یک لپ تاپ برای بازی انتخاب کنید حتما به شش نکته زیر توجه کنید و وضعیت خود را با آن تطبیق دهید .
1.ابتدا باید به بودجه ای که قصد دارید برای خرید لپ تاپ کنار بگذارید توجه داشته باشید ،شما باید حداقل 500 دلار (بدلیل نوسان قیمت دلار ، به تومان این مبلغ نوشته نشود بهتر می باشد) برای اینکار در نظر بگیرید تا با کمترین هزینه بیشترین بازی را اجرا کنید .
2.سپس به نیاز خود نگاهی بیندازید آیا یک گیمر حرفه ای هستید یا دوست دارید در حد یک شخص معمولی فقط برای رفع خستگی بازی کنید ، قطعا این طرز تفکر به شما در خرید کمک زیادی می کند .
3.به نیاز خود در مورد صفحه نمایش فکر کنید ،آیا دوست دارید صفحه نمایشی بزرگ داشته باشید پس در این صورت به خرید PC فکر کنید و اگر برایتان صفحه نمایش در اولویت نیست و به پولی که خرج می کنید بیشتر اهمیت می دهید و عملکرد بهتری می خواهید به سمت خرید لپ تاپ بروید .
4.با چند گیمر حرفه ای صحبت کنید و ببینید آنان چه چیزی از لپ تاپ می خواهند و دوست دارند چه قابلیت هایی در لپ تاپشان وجود داشته باشد .
5.اگر بودجه شما با توجه به مراحل بالا کم آمد پس بهترین کار مشاوره با یک فروشنده ی حرفه ای لپ تاپ است زیرا بعضی مواقع برند هایی برای رقابت قیمت های پایین با قدر های بالا روانه بازار میکنند و اگر همچین موردی به شما بر نخورد فعلا دست نگه دارید .
6.با دقت بسیار بالا به خرید بروید و قدرت گرافیک ،CPU و رم را در نظر داشته باشید چون شما قطعا به آنها در بازی های قدرتمند نیاز خواهید داشت و باید بدانید با بودجه ای که در نظر گرفته اید کدام برند تولید کننده به صرفه تر است ATI یا Nvidia تصمیم با شماست  .
امیدوارم با استفاده از این 6 نکته بتوانید یک لپ تاپ مخصوص گیم خریداری کنید

مطالب مرتبط :

 

نویسنده:میلاد کریمیان