بررسی تخصصی مودم روتر وایرلس 3G مدل TP-LINK M5360

 ویژگیهای 3G/Wifi مودم TP-LINK مدل M5360 :
مودم روتر وایرلس 3G مدل TP-LINK M5360 از دستگاه های بسیار خوش ساخت تی پی لینک است. کار اصلی یک مودم روتر وایرلس 3G اتصال به اینترنت از طریق شبکه های موبایل با استفاده از یک سیم کارت با توانایی اتصال به اینترنت و سپس اشتراک آن از طریق وایرلس می باشد که این مدل به خوبی از عهده آن بر می آید.

TP-LINK M5360متاسفانه در بازار دستگاه های مشابه زیادی حتی با قیمت های پایین تر دیده میشوند که برخی مشتریان را برای خرید وسوسه می نمایند اما توجه داشته باشید در این گونه وسایل کیفیت ساخت و اعتبار سازنده بسیار مهم بوده و معمولا برند های متفرقه ارزان تر از پایداری اتصال خوب، باطری مناسب، گارانتی معتبر و .... بی بهره هستند.

این مدل دارای صفحه نمایش OLED، باطری داخلی با قابلیت کار تا حدود 17 ساعت و یک پاور بانک داخلی 5200mAh برای شارژ گوشی موبایل یا تبلت هاست.

محصول M5360 از TP-LINK در به اشتراک گذاری 3G بی سیم پیشتاز است. با این محصول که مجهز به مودم 3G داخلی است می توانید هات اسپات Wi-Fi خود را تنها به وسیله وارد نمودن کارت 3G SIM در پشت دستگاه راه اندازی نمایید.
این محصول با سرعت دانلود 21.6 Mbps و آپلود 5.76 Mbps می تواند به اشتراک گذاری بی سیم 3G را در آن واحد برای 10 کاربر ارائه نماید.
طراحی سایز جیبی آن به همراه باتری داخلی پرقدرت 5200 mAh این دستگاه را تبدیل به انتخابی ایده آل برای سفر می کنند و به کاربران این اجازه را می دهند که ساعت ها به کار یا بازی خود ادامه دهند.
این دستگاه با باتری 5200 میلی آمپری می تواند دستگاههای همراه شما را مانند موبایل و تبلت شارژ نماید و مانند یک پاور بانک عمل می کند .
این دستگاه می تواند اینترنت را بین 10 دستگاه مختلف بطور همرمان تقسیم نماید .
همچنین، کاربران با استفاده از صفحه نمایش نوآورانه OLED این محصول می توانند  از وضعیت کاری دستگاه  اطلاع داشته باشند مانند طول سیگنال، نوع شبکه (2G/3G)، وضعیت Wi-Fi، پیام، تعداد کاربران ، وضعیت اتصال اینترنت، باتری، وضعیت اتصال و آمار ترافیک.
به اشتراک گذاری ساده 3G
دستگاه M5360 از محصولات TP-LINK در به اشتراک گذاری بی سیم 3G پیشتاز بوده و تغییر پذیری مکانی اتصالات پهنای باند 3G را با انعطاف پذیری Wi-Fi 802.11n ترکیب کرده است- نیازی به دیگر دستگاه های جاگیر وجود نخواهد داشت. تنها کارت 3G SIM را وارد نمایید تا هات اسپات Wi-Fi- ایجاد شده و در صورت موجود بودن پوشش 3G، به اشتراک گذاری میسر شود.

 

قیمت انواع مودم ADSL