بررسی تخصصی مودم روتر وایرلس 3G مدل TP-LINK M5350

امروزه با حضور سیم‌کارت‌های ۳G می‌توان به سرعت بیشتری روی دستگاه های موبایل به اینترنت دسترسی داشت. اکثر گوشی‌های هوشمند نیز به ما این امکان را می‌دهند تا در حالت Wi-Fi Hotspot قرار گرفته و اینترنت سیم کارت را به اشتراک گذاشت. نکته منفی این قابلیت، مصرف بیش از حد باتری است و در مدت زمان کوتاهی شما را به شارژر محتاج خواهد کرد. در ضمن شما کنترل چندانی روی کاربران متصل به گوشی نخواهید داشت. در اینجاست که ارزش دستگاه‌هایی همچون ۳G Modem Wi-Fi مشخص می‌شود که به شکل اختصاصی برای اتصال به شبکه ۳G توسط دستگاه‌های مختلف طراحی شده و امکاناتی برای کنترل دسترسی به شبکه فراهم می‌کند.

محصول M5350 از TP-LINK در به اشتراک گذاری 3G بی سیم پیشتاز است. با این محصول که مجهز به مودم 3G داخلی است می توانید هات اسپات Wi-Fi خود را تنها به وسیله وارد نمودن کارت 3G SIM در پشت دستگاه راه اندازی نمایید. این محصول با سرعت دانلود 21.6 Mbps و آپلود 5.76 Mbps می تواند به اشتراک گذاری بی سیم 3G را در آن واحد برای 10 کاربر ارائه نماید. طراحی سایز جیبی آن به همراه باتری داخلی پرقدرت 2000 mAh این دستگاه را تبدیل به انتخابی ایده آل برای سفر می کنند و به کاربران این اجازه را می دهند که ساعت ها به کار یا بازی خود ادامه دهند. همچنین، کاربران با استفاده از صفحه نمایش نوآورانه OLED این محصول می توانند دید درون یاب تری از وضعیت کاری دستگاه داشته باشند مانند طول سیگنال، نوع شبکه (2G/3G)، وضعیت Wi-Fi، پیام، وضعیت اتصال اینترنت، باتری، وضعیت اتصال و آمار ترافیک.

به اشتراک گذاری ساده 3G
دستگاه M5350 از محصولات TP-LINK در به اشتراک گذاری بی سیم 3G پیشتاز بوده و تغییر پذیری مکانی اتصالات پهنای باند 3G را با انعطاف پذیری Wi-Fi 802.11n ترکیب کرده است- نیازی به دیگر دستگاه های جاگیر وجود نخواهد داشت. تنها کارت 3G SIM را وارد نمایید تا هات اسپات Wi-Fi- ایجاد شده و در صورت موجود بودن پوشش 3G، به اشتراک گذاری میسر شود.

پشتیبانی از HSPA+ High Speed Mobile Wi-Fi
دستگاه M5350 با پشتیبانی اتصالات پهنای باند HSPA+ 3G تا سرعت دانلود 21.6Mbps و سرعت آپلود تا 5.76Mbps *می تواند اتصالات بی سیم 3G را در آن واحد برای 10 کاربر به اشتراک گذارد که تجربه ای لذت بخش از استفاده از اینرنت را میسر می سازد.

 
سرعت واقعی ممکن است توسط ISP یا شرایط محیطی محدود شود.
باتری داخلی 2000mAh- طراحی شده برای جابجایی

M5350 با باتری پرقدرت 2000mAh خود می تواند برای مدت 7 تا 10 ساعت در حالت عادی* یا برای 6 تا 7 ساعت در عملکردهایی با پهنای باند سنگین* با گنجایش کامل عمل نماید. همچنین، این دستگاه می تواند از طریق اتصال به وسیله یک کابل USB ماکرو به لپ تاپ، شارژر قابل حمل یا آداپتور موجود برای ساعات نامحدود به اشتراک گذاری 3G شارژ شود.

·حالت عادی یعنی یک حالتی که یک کاربر دائما از اینترنت استفاده می نماید، ارسال و دریافت پیام، گوش دادن به موسیقی به صورت آنلاین و دیگر فعالیت های مشابه.

· عملکرد با پهنای باند سنگین یعنی حالتی که یک کاربر دائما فایل های حجمی را دانلود نموده یا به صورت آنلاین مشغول تماشای ویدئو است.

·   مدت زمان سرویس می تواند با توجه به وضعیت سیگنال متغیر باشد.

کارت ذخیره Micro SD
M5350 مجهز به درگاه کارتmicro SD است که کارت هایmicrp SD با گنجایش 32 GB را تحت پوشش قرار داده و به کاربران این اجازه را می دهد که کارتmicro SD خود را وارد نموده و دستگاه را به PC متصل نمایند تا از آن تحت عنوان حافظه USB خارجی استفاده نمایند.

صفحه نمایش OLED ارائه دهنده اطلاعات در یک نظر
M5350 با یک بسته کوچک و طراحی نوآورانه قلوه سنگی دارای یک صفحه نمایش OLED جاسازی شده است که دیدگاه درون یافت تری را از وضعیت کاری دستگاه ایجاد می کند مانند قدرت سیگنال، نوع شبکه (2G/3G)، وضعیت Wi-Fi، پیام، وضعیت اتصال اینترنت، باتری، حالت اتصال و آمار ترافیک.

طراحی قلوه سنگ
M5350 که نام مستعار آن سنگریزه است، نام خود را از سنگ های دریایی گرفته است. جدای از زیبایی، حالت ناهمواری اندک دستگاه در کنار شکل منحنی آن باعث می شوند این دستگاه مثل قالب در کف دست قرار گیرد. این دستگاه زیبا و شکیل تا کنون دو جایزه برای طراحی نوآورانه خود دریافت کرده است به نام های جایزه Reddot Design Award، جایزه طراحی iF و طراحی های نوآورانه CES در سال 2013 و جایزه Engineering .

 

قیمت انواع مودم ADSL