بررسی تخصصی روتر 3G/4G بی سیم TL-MR3020 سری N قابل حمل

اشتراک گذاشتن سرویس 3G/4G همراه، سازگار با 120+ LTE/HSPA+/UMTS/EVDO 3G/4G USB Modems ، تست شده در زمینه ی تلفن همراه
با طراحی سفرگونه و به اندازه ی کافی کوچک و سبک برای به همراه داشتن در هر مکان،که به کاربران امکان به اشتراک گذاشتن اتصال های 3G/4G تلفن همراه در هر کجا که پوشش 3G/4G در دسترس باشد را میدهد.
با سرعت بی سیم تا 150Mbps
دارای سه مد برای وضعیتهای متفاوت: روتر 3G/4G ، روتر کلاینت WISP و مد روتر مسافرتی (مود اکسس پوینت)
این محصول به همراه استراتژی WAN failover back-up و 3G/4G ، می تواند یک اتصال پایدار به اینترنت را فراهم کند.

اگر دستگاه های موجود شما به اشتراک گذاری 4G را پشتیبانی نمی کند، لطفا آن را به صورت دستی به آخرین سیستم عامل ممکن ارتقا دهید.

قابلیت های این محصول
به اشتراک گذاری تکنولوژی 3G/4G ! اتصال به یک لپ تاپ یا آداپتور برق به عنوان منبع تغذیه، TL-MR3020 به کاربران اجازه می دهد که به آسانی اتصال 3G/4G تلفن همراه خود را با خانواده و دوستان در یک قطار، در یک هتل، و یا تقریبا در هر ناحیه ازمحدوده تحت پوشش 3G/4G، به اشتراک بگذارند. به وسیله ی اتصال مودم USB 3G/4G به یک روتر،یک هات اسپات 3G/4G Wi-Fi دائمی ايجاد مي کند.

اگر دستگاه های موجود شما به اشتراک گذاری 4G را پشتیبانی نمی کند، لطفا آن را به آخرین سیستم عامل ممکن ارتقا دهید

طراحی سفرگونه و پورت Mini USB
ویژگی که این روتر را برجسته تر مي کند طراحی سفرگونه و پورت Mini USB آن می باشد، که می تواند از طریق این پورت به یک لپ تاپ یا آداپتور برق به عنوان منبع تغذیه متصل شود. تا زمانی که این محصول به لپ تاپ شما متصل است میتواند تغذیه شود و محدوده ی بی سیمی را ایجاد کند که آنرا با یک iPad ، iTouches ، تلفن های اندروید، Kindles و اکثریت قریب به اتفاق دیگر Wi-Fi ها به اشتراک بگذارد

تست شده با سازگاری بالا
زمانیکه شما می خواهید یک روتر 3G/4G را انتخاب کنید سازگاری یکی از مهمترین جنبه هایی است که باید در نظر گرفت. برای اطمینان از بهترین سازگاری بین روترهای ما و مودمی که شما با این روتر استفاده می کنید، TP-LINK شرایطی را مهیا ساخته که روترهای 3G ما با ISP های مناطقی که در آن بفروش میرسند سازگارند. و تیم هایی را در سراسر جهان قرار داده که بطور متناوب روترهای ما را که تازه تولید شده اند تست کنند و اطمینان حاصل کنند که کاربران نهایی می توانند احساس کنند که روترهای آنها بدون هيچ گونه عيب و نقصي در محل زندگي يا كار آنها عمل خواهند كرد.

دکمه راه اندازی امنیتی
TL-MR3020با یک دکمه راه اندازی امنیتی به کاربران اجازه می دهد که به سادگی و فورا تنظیمات امنیتی خود را با فشار دادن یک دکمه ی WPS بر روی روتر خود راه اندازی کنند و به صورت خودکار یک اتصال امن WPA2 را ایجاد می کند، که در مقایسه با رمزگذاری WEP بسیار امن تر است. و نه تنها سریعتر و امن تر از تنظیمات امنیتی عادی است بلکه آسانتر نیز میباشد زیرا کاربران نیازی برای به یاد سپردن رمز عبور خود ندارند.

IP QoS – کنترل پهنای باند
پهنای باند تلفن همراه محدود است. با استفاده از عملکرد TL-MR3020, IP QoS به کاربران اجازه میدهد که از پهنای باند استفاده ی بهینه ای را داشته باشند، و همچنین از سوء استفاده از پهنای باند جلوگیری میکند. زمانیکه می خواهید پهنای باند تلفن همراه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، این شمایید که میتوانید تصمیم بگیرید که چگونه پهنای باند بر اساس نیازهای شما به هر دستگاه تخصیص داده شود

 
استفاده ی آسان
شما این محصول را تقریبا در هر جایی به راحتی و به سرعت میتوانید نصب کنید. تنها کاری که باید انجام دهید وارد کردن مودم USB به روتر است، سپس SSID بی سیمی که روی کامپیوتر شما هست را جستجو کنید و به آن متصل شوید پس از آن شما در هر زمان میتوانید آنلاین شوید و به جستجو در اینترنت بپردازید، با این راهنمای کاربر و CD موجود در بسته ی محصول حتی کاربران تازه کار هم می توانند به راحتی دستگاه خود را راه اندازی کرده و به اینترنت متصل شوند .

از ویژگیهای روتر 3G/4G بی سیم TL-MR3020 می توان به موارد زیر اشاره کرد :
    به اشتراک گذاری اتصال 3G/4G تلفن همراه سازگار با مودم 3G/4G USB با تکنولوژی LTE/HSPA+/UMTS/EVDO می باشد
    طراحی قابل حمل، به اندازه ی کافی کوچک و سبک برای به همراه داشتن در هر مکان
    بی سیم سری N با سرعت 150Mbps
    تنظیمات امنیتی سریع، سریعتر و آسانتر
    کنترل پهنای باند مبتنی بر IP به مدیران اجازه میدهد تا تعیین کنند که چه مقدار از پهنای باند به هر دستگاه اختصاص داده شود
    از طریق یک پورت mini USB به لپ تاپ شما یا آداپتور برق به عنوان منبع تغذیه خارجی متصل میشود
    به همراه سه مد کاری: روتر 3G/4G ، روتر مسافرتی ( اکسس پوینت )، روتر کلاینت WISP
*اگر دستگاه های موجود شما به اشتراک گذاری 4G را پشتیبانی نمی کند، لطفا آن را به آخرین سیستم عامل ممکن ارتقا دهید