بررسی پد ماوس وسپولای ریزر Razer Vespula Control

امروز قصد داریم یکی از برترین پد ماوس ها ساخته شده در جهان را برای شما معرفی کنیم .درست حدس زدید پد ماوس وسپولا Razer Vespula Control ریزر .
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مگر ارزش یک پد ماوس هم از نظر قیمت و هم از نظر کاربردی چقدر می باشد که یک مطلب به آن اختصاص داده شود ؟
باید بگوییم حق با شما است شاید این جز از رایانه بسیار کوچک و کم اهمیت باشد ولی در زمانی خواص برای افرادی خواص این پد ماوس با ارزش ترین چیز می شود ، منظورم گیمر های حرفه ای است .  آن ها زمانی که در اوج بازی قرار می گیرند دوست ندارند به هیچ وجه چیزی در کارشان تداخل ایجاد کند و برای همین به دنبال پد ماوس های خواص میگردند و چه چیزی خواص تر از محصولات ریزر  ،برندی که سلطان محصولات گیمینگ در جهان شناخته شده است .

اجازه بدهید کمی در مورد ویژگی این محصول پرطرفدار توضیحاتی بدهم :
دارای دو سطح مجزای speed و control در پشت و روی ماوس پد:
شاید شما دوست داشته باشید دشمنانتان را در کمترین زما و بیشترین سرعت از پا در بیاورید پس باید بگوییم سطح روی وسپولا این کار را برای شما انجام می دهد و یا دلتان بخواهد همچون یک تک تیر انداز حرفه ای هدف خود را دنبال کنید و در بهترین لحظه او را به خاک و خون بکشید که باز باید بگوییم سطح زیرین وسپولا که سطح کنترلی این پد ماوس است میتواند بیشترین دقت را در اختیار شما قرار بدهد .

قابلیت افزایش کارایی برای رقابت
مواد به کار رفته شده در این پد ماوس حرفه ای توسط برترین دانشمندان شرکت ریزر ساخته شده است و هدفش بر آن بوده تا بتواند عملکرد بازیکن را برای رقابت با گیمر های حرفه ای افزایش دهد و بتواند با هر ماوسی که در این جهان پهناور ساخته شده است سازگار گردد علاوه بر آن برای کنترل کیفیت محصول این شرکت آمریکایی این پد ماوس ها را با برترین گیمر ها در حدود هزار ساعت تست کرده است و می توان گفت بهترین پد برای تورنومنت های جهانی به حساب می آید .

راحتی برترین مزیت این پد ماوس
وجود ژله ی نرم در پایین این پد ماوس که علاوه بر راحتی موجب جلو گیری از آسیب دیدگی دست گیمر در استفاده های طولانی مدت میگردد و این اجازه را به شما میدهد بیشترین لذت را از بازیتان ببرید .

نویسنده میلاد کریمیان

قیمت و مشخصات تکمیلی محصول (کلیک کنید)
منبع
http://www.razerzone.com/gaming-mouse-mats/razer-vespula