بررسی تخصصی خمیر سیلیکون - حرارتی Z9 دیپ کول

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است پردازنده یا همان CPU سیستم شما داغ کند و باعث هنگ کردن سیستم شما شود یا بخواهید گرافیک یا پردازنده خودتان را اورکلاک کنید و توان پردازشی آن را در حد استاندارد بالا ببرید ؟

خوب شما باید بدانید در هر صورت  به یک رابط گرمایی قوی برای انتقال حرارت نیاز دارید تا بتوانید گرما را به سرعت به سطح هدسینگ خنک کننده بیاورید تا فن ها بتوانند سیستم را از نظر گرمایی در حالت تعادل نگه دارد و پیشنهاد ما خمیر سیلیکون z9 می باشد که در ادامه کمی این خمیر حرارتی را معرفی می کنیم . 

علت معرفی این خمیر سیلیکون تنها به خاطر رسانایی گرمایی بالایش نیست بلکه بخاطر تجربه های متعدد گروه فنی شرکت آسارایان در هنگام تعمیر و اورکلاک کردن سیستم ها است و دریافت نتیجه خوب از آن می باشد به طور معمول اغلب لپ تاپ ها و سیستم هایی که از مشکل گرمایشی رنج می برند توسط این خمیر سیلیکون تعمیر می گردند . (بهتر است بدانید که پرفروشترین خمیر حرارتی در فروشگاه آسا رایان Z9 بوده است)

ولی آیا همه چیز انتقال گرما است اینطور نیست این خمیر سیلیکون در دمای منفی نیز بسیار خوب جواب داده است و حاوی 20 درصد اکسید نقره و 50 درصد اکسید آهن می باشد و توسط گروهی از مشتریان که در امور صنعتی تخصص دارند برای به حداقل رساندن دمای سنسور ها استفاده میگردد و طبیعتا نتایج خوبی را ثبت کرده است زیرا همچنان مشتریان خود را در هر دمایی راضی نگه داشته است . ( قابل استفاده در گستره وسیع دمایی از 40- تا 200 درجه سانتی گراد )

 خمیر حرارتی Z9 از درجه کیفی ساخت بسیار بالایی برخوردار میباشد و توانسته استاندارد های جهانی را کسب کند و برای تعمیرات بعضی از قطعات صنعتی و حتی اورکلاک های نه چندان سنگین مشتریان را راضی نگه دارد .

نویسنده میلاد کیمیان

قیمت و مشخصات فنی را از لیک زیر مشاهده کنید (کلیک کنید)