مشخصات فنی اسپیکر NYNE

لوازم جانبی کامپیوتر جزو شاخه هایی می باشد که برندهایی که در آن مشغول به فعالیت هستند هر روزه یکسری از محصولات جدید را رونمایی و روانه بازار می کنند .  یکی از این محصولات اسپیکر NYNE می باشد که این اسپیکر معروف به بلندگوی ضد آب می باشد . شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی این ویژگی در مشخصات فنی محصول لحاظ شده است .  تعداد گجت های معرفی شده ضد آب روز به روز در حال افزایش است. حالا دیگر به نظر می رسد وجود آب مانعی برای کار با گجت های شما نخواهد بود و شما می توانید در زیر آب با گوشی خود کار کرده و یا در حمام به موسیقی دلخواه خود
گوش دهید.
کمپانی NYNE که یک کمپانی مشهور در زمینه تولید محصولات صوتی محسوب می شود حالا در نمایشگاه CES 2015 اسپیکر جدید ضد آبی را معرفی کرده که کیفیت صدای بسیار شفافی برای شما رقم می زند.
ارتباط این اسپیکر با دستگاه شما از طریق NFC و بلوتوث خواهد بود. این اسپیکر ضد آب علاوه بر قابلیت ضد آب بودن یک پاور بانک برای شما محسوب می شود و می توانید از باتری ۱۲ ساعتی آن برای شارژ دیگر دستگاه های خود نیز استفاده کنید. اسپیکرهای NYNE در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد و قیمت های ۱۱۹ دلاری، ۱۵۹ دلاری و ۲۹۹ دلاری خواهد داشت .

 

قیمت انواع اسپیکر

 

منبع : داده پرداز رایانه متین