رونمایی از اسپیکر CES 2015

Air 2، نام اسپیکر معلقی است که دارای دو بخش جداگانه است. اسپیکر معلق، قطعه ای فلزی است که به راحتی در کف دستتان جای می گیرد قطعه پایینی اسپیکر، یک میکروفون برای تماس های کنفرانسی داشته و یک پورت میکرو USB که به شیار USB روی پایه ی مداری بزرگتری برای شارژ، وصل است.

مغناطیس ها چگونه کار می کنند؟
تعلیق به وسیله ی مغناطیس های قدرتمند ( آهنربا ) مخفی درون دو قطعه ایجاد می شود. یافتن نقطه ی مغناطیسی مناسب برای تعلیق به وسیله ی دست، کمی مشکل است، این دیوایس دارای یک ابزار جای گیری پلاستکی است که استفاده ی از آن بسیار راحت است. از آنجایی که اسپیکر خود یک مغناطیس غول پیکر است، اسپیکر معلق، در واقع مغناطیس دوبرابری دارد. در تصویر GIF زیر، این اسپیکر به بست فلزی در چسبانده می شود.
این اسپیکر معلق را می توان در مکان های نامتعارفی از خانه قرار داد. با برقراری اتصال بلوتوثی، می توان به مدت ۱۲ ساعت به موزیک گوش کرد. قیمت این دیوایس، ۱۹۹ دلار بوده و اکنون در آمازون موجود است. در واقع تعلیق، آگوستیگ را بهبود بخشیده و باعث کیفیت بهتر صدا می شود، اما دلیل خرید این اسپیکر، سیستم فوق مغناطیسی صدای آن نیست، بلکه قابیلیت های فوق العاده ی تعلیق و ۱۲ ساعت پلی آن است.

 

منبع : داده پرداز رایانه متین