بررسی فلش مموری Adata DashDrive UV120

Adata DashDrive UV120 یکی از جدیدترین محصولات شرکت ای دیتا می باشد که با رابط USB 2.0 در بازار عرضه شده است . Adata UV120 یک فلش مموری با طراحی کشویی است که به راحتی با فشار انگشت شست باز می‌شود. طراحی مکانیکی بدون درپوش UV120 نگرانی گم کردن درپوش را از بین می‌برد. رابط اتصال USB در بدنه جمع و جور این فلش پنهان شده است و بدون نیاز به درپوش از آن محافظت می‌کند. رابط اتصال USB می‌تواند برای راحتی بیشتر، زمانی که سرعت ضروری است، با یک دست استفاده شود. شما می‌توانید با یک حرکت ساده انگشت به صورت ضربه رو به جلو آن‌را برای استفاده آماده نمایید و با حرکت رو به عقب، رابط را برای ذخیره یا حرکت، در جای خود قرار دهید. بافت بدنه مات این فلش، آن را ضدخش کرده و در برابر گرد و غبار نیز مقاوم است. فلش UV120 دارای یک سوراخ مخصوص انداختن بند می‌باشد تا کاربر بتواند به راحتی آن را به جاکلیدی یا تلفن همراه خود متصل نماید.

ویژگی این فلش مموری برای طراحی کشویی آن است که به راحتی با فشار انگشت شست باز می‌شود. طراحی مکانیکی بدون درپوش آن نگرانی گم کردن درپوش را از بین می‌برد. رابط اتصال USB می‌تواند برای راحتی بیشتر، زمانی که سرعت ضروری است، با یک دست استفاده شود.
رابط اتصال USB در بدنه پنهان شده است و بدون نیاز به درپوش از آن محافظت می‌شود. شما می‌توانید با یک حرکت ساده انگشت به صورت ضربه رو به جلو آن‌را برای استفاده آماده نمایید و با حرکت رو به عقب رابط را برای ذخیره یا حرکت، در جای خود قرار دهید.
در انتهای UV120 یک سوراخ مخصوص انداختن بند طراحی شده تا کاربر بتواند به راحتی آن را به جاکلیدی یا تلفن همراه خود متصل نماید.