بررسی Speaker Logitech Z506 - خرید یک اسپیکر حرفه ای

معمولا کاربران حرفه ای یا علاقه مندان به موسیقی دنبال یک اسپیکر می گردند که دارای کیفیت خروجی صدای خوب در کنار قیمت مناسب باشد تا اینکه بلندی صدا برای آنها لذت بخش باشد .
وقتی کیفیت صدا مطرح می شود یک فیلتر بین برندهای مختلف بوجود می آید و تقریبا از هر برندی یکی دو مدل می توان نام برد که دارای خروجی صدای با کیفیت و مناسب با آن چیزی که کاربر نیاز دارد باشد .  
اسپیکر Z506 یک دوست خوب برای کسانی است که میخواهند با کمترین هزینه بیشترین کارایی را داشته باشند ،این اسپیکر دارای قیمت بسیار پایینی در میان رقبای خود می باشد در صورتی که اگر نگاهی فنی به آن بیندازیم متوجه می شویم به خاطر کیفیت بسیار بالا ی خود باید قیمتی در حدود 1.5 برابر داشته باشد. نسبت به برندهای مشابه .
 این محصول فوق العاده با پنج بلندگو که می توانید در اطراف اتاق قرار بدهید همراه با یک ساب ووفر که در مقابل شما قرار می گیرد ، صدایی کاملا سینمایی و فراگیر برای شما بوجود می آورد تا لذت گوش دادن موسیقی را با تمام وجود احساس کنید .  
بلندگوهای ۷۵ واتی این محصول که در سه جهت مختلف قرار می گیرد ، صدایی کاملا بلند ، صاف و فراگیر به شما تحویل می دهد.
از نکات قابل توجه دیگر باس پر قدرت و صاف ساب ووفر این محصول است که صدایی کاملا بلند را در فیلم و بازی ارائه می دهد. با دکمه تعبیه شده در پشت محصول نیز شما کنترل کاملی بر روی باس این محصول دارید.
این صدا نه تنها مختص سیستم کامپیوتری شما می باشد بلکه شما می توانید یکی از ابزارهای دیجیتال خود را همانند laptop, PS3, Xbox 360, Wii, iPod, DVD را با استفاده از جک ۳٫۵ میلیمتری تعبیه شده ، به دستگاه متصل کنید و از صدای بلند و فراگیر آن بهره مند شوید.
یکی دیگر از ویژگیهای بی نظیر این دستگاه می توان از تبدیل صداهای دو کاناله استریو به صدای سه بعدی و فراگیر نام برد، بدین صورت که این دستگاه قادر است ویدئو ها ، بازی ها و سی دی های صوتی قدیمی که صدایی استریو داشتند را تبدیل به یک صدای سه بعدی ، فراگیر و همه جانبه کند.

مشخصات فنی :
نوع اسپیکر : 5 به 1
حداکثر توان کلی خروجی ممتد هر اسپیکر : 27 وات
حداکثر توان کلی خروجی ممتد ساب وفر : 48 وات
حداکثر توان کلی خروجی سیستم : 75 وات
قابلیت پخش صدای 360 درجه ایی
دارای خروجی جک 3.5 میلیمتری
طیف پاسخگویی فرکانس صوتی : 45 Hz - 25 kHz

مقالات مرتبط :


قیمت و مشخصات را از لینک زیر مشاهده کنید . (کلیک کنید)