بررسی تخصصی صفحه نمایش حرفه ای لمسی Large Format Display 820TSN

روز به روز تکنولوژی در حال پیشرفت و به روز رسانی می باشد . اگر تا چند سال پیش کسی در مورد مانیتورهای LCD صحبت می کرد ، ساخت چنین وسیله ای به نظر عوام کار سخت و غیر ممکنی بود .
اما امروزه مشاهده می کنید که مانیتورهای با قطر 1 سانتی متری هم توسط بزرگترین برندهای دنیا با بهترین کیفیت و رزولیشن در اختیار کاربران قرار گرفته و به راحتی می توانند برنامه های روزه مره ای که بر روی کامپیوترشان قرار دارد را مشاهده کنند .
صفحه نمایش حرفه ای لمسی Large Format Display 820TSN دارای سیستم خنک کننده و بلندگوی داخلی یکی از این محصولات می باشد . این نمایشگر LFD لمسی سامسونگ آماده تعامل با مشتریان شماست. این نمایشگر با دارا بودن سنسورهای لمسی پیشرفته خیلی سریع  در گوشه ها یا هر نقطه صفحه - به لمس کاربر پاسخ سریع می هد. مشتریان شما می توانند از تعامل بیشتر در کلیه قسمت های صفحه لذت ببرند.
توانایی نمایش اطلاعات دیجیتال نمایشگرهای حرفه ای لمسی سامسونگ با دقت بسیار بالا، قابلیتی فراتراز نمایش دادن تنها یک تصویرزیبا است. فن آوری پیشرفته DID لمسی سامسونگ مخاطبان را به خود جذب کرده و باعث می شود تا در زمان نمایش پیام های شما صفحه نمایش را ترک نکنند.
فن آوری واکنشی در جلب نظر مشتریان بسیار موفق است و فرصت های مضاعفی جهت نمایش دادن تبلیغات برای شما ایجاد می کند و عملکرد تعاملی فروش را تقویت می کند.
نسبت کنتراست دینامیک صفحه نمایش 820 نسبت به مانیتورهای دیگر 2500:1 ، رزولیشن آن 1080×1920 و پشتیبانی از 16.7 میلیون رنگ می باشد. یکی دیگر از مزیتهای 820TSN زاویه دید 178 درجه ای در عمود و افق دید کاربر می باشد که این امکان را به شما میدهد تا از هر طرفی بتوانید صفحه نمایش را بدون افت کیفیت و تیره شدن صفحه مشاهده کنید .  
یکی دیگر از قابلیت های ویژه ای که این نمایشگر دارد سنسور هوشمند تنظیم میزان روشنایی در محیط می باشد .
دیگر لازم نیست نگران تاثیر گذاری شرایط نور بر نمایشگر خود باشید. این نمایشگر حرفه ای (LFD) سامسونگ میزان روشنایی خود را بر اساس نور محیطی تنظیم می کند تا تصاویر همیشه کاملاً واضح باشند.
این دستگاه نه تنها خود را با شرایط نور کم و نور زیاد مطابقت می دهد، بلکه با آن می توانید در انرژی صرفه جویی کرده و به محیط زیست کمک کنید.


قابل اطمینان، با دوام و مقاوم در برابر گرد و غبار

820TSN برای عمر طولانی طراحی شده و در برابر گرد و غبار مقاوم است.

این نمایشگر حرفه ای (LFD) سامسونگ با دوام و مقاوم در برابر گرد و غبار است.

طراحی درزبندی شده گوشه ها، ساختار دو لایه و درزبندی پیچ و منافذ بر مقاومت دستگاه می افزاید. نگذارید گرد و غبار سد راه پیام رسانی شما شود.روشنایی بیشتر، تصویر زیباتر

پیام های شما با پانل فوق العاده درخشان DID همیشه در کانون توجه قرار خواهد داشت.
میزان روشنایی و کنتراست بالای آن صفحه را برای عموم واضح و قابل خواندن می سازد.
در واقع میزان روشنایی آن بطور متوسط 1.5 برابر صفحات تلویزیون است. دمای کاری این نمایشگر حرفه ای (LFD) سامسونگ نیز پایین است و برای سالیان متمادی می توانید روی کارکرد آن حساب کنید.

 

تصویری عالی بدون درخشش مزاحم

شما چه بخواهید روایتی را به تصویر بکشید و چه بخواهید محصولی را برای فروش معرفی کنید، بسیار مهم است که تصویر نمایش داده شده کاملاً واضح باشد.

این نمایشگرLFD سامسونگ حتی اگر آنرا در محیطی بسیار روشن قرار دهید، دقیقاً همین کار را انجام می دهد.

این نمایشگر کلیه بازتاب هایی که می توانند قابلیت خوانده شدن پیام های تبلیغاتی شما را خدشه دار سازند حذف می کند و تصاویر را واضح نمایش می دهد.
با خروجی DVI ارتباط را حفظ کنید
از کیفیت عالی تصاویر خروجی DVI لذت ببرید چراکه ماتریس ویدیویی با قابلیت اتصال آسان، امکان اشتراک گذاری محتوا را میان چندین نمایشگر LFD به شما می بخشد.
نمایشگرهای حرفه ای (LFD) قبلاً بصورت جداگانه به کامپیوتر وصل می شدند اما قابلیت loop out دیجیتال به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به کامپیوتر آنها را بهم وصل کنید.
قابلیت loop out دیجیتال بدون افت کیفیت یک تصویر واحد می سازد و نیازی به استفاده از یک توزیع کننده جداگانه برای سیگنال های ویدیویی نیست. این آسان ترین و با صرفه ترین روش وصل کردن چند نمایشگر به یکدیگر است.

 

مقالات مرتبط :