همه چیز را با کیفیت HD ضبط کنید!!! بررسی وب کم LifeCam Cinema
هیچ چیز را از دست ندهید،از کیفیت 720p به همراه صدای شفاف کریستال لذت ببرید و همه این ها توصیف سایت مایکروسافت در مورد وب کم LifeCam Cinema بود.
راحت یک جا بنشینید و تمام تنظیماتی را که دوست دارید روی تصویر شما قرار بگیرد تا کیفیتش بالا برود را به این وبکم بسپارید .
کارایی بالای این وبکم دلایل زیادی دارد و یکی از مهمترین آن ها استفاده از تکنولوژی high-precision glass lens و دیگری تکنولوژی شفاف سازی فریم ها است که باعث افزایش کیفیت تصاویر در نور کم می شود.
1-ویدیو چت با کیفیت 720p HD برای یک تجربه واقعی در دنیایی با کیفیت  HD
2-تمرکز اتوماتیک بر روی تصاویر با تمام جزئیات ثبت می شوند نگران آن نباشید.
3-High-precision glass element lens افزایش کیفیت تصویر بطور باور نکردنی با استفاده از این تکنولوژی.
4-استفاده از تکنولوژی TrueColor به همراه face tracking کنترل هوشمند و کاملا اتوماتیک بر روی نور و تصاویر رنگارنگ برای بازدهی بیشتر .
5-چرخش 360 درجه ای نیم دور به هرطرف برای در دسترس بودن تمام مناطق
6-میکروفون با پهنای باند بالا برای ضبط صدای حرفه ای با وجود تکنولوژی noise canceling این امکان برای شما وجود دارد تا از کیفیت بالای این محصول برای داشتن صدای شفاف کریستالی استفاده کنید.
نتیجه گیری :
با وب کم مایکروسافت (Microsoft) مدل LifeCam Cinema هر آن چه که می خواهید را در اختیار خواهید داشت. این وب کم تصاویر ویدیویی صفحه گسترده (widescreen) با کیفیت 720p HD را همراه با صدایی کاملا واضح برای شما به ارمغان می آورد. تکنولوژی TrueColor این وب کم میزان نور را برای ایجاد تصویری روشن و زنده تنظیم می کند. علاوه بر آن لنزهای شیشه‌ای دقیق و تکنولوژی ClearFrame این وب کم امکان تصویر برداری شفاف‌تر را حتی در محیط های کم نور امکان پذیر کرده است.

مترجم : میلاد کریمیان
منبع:مایکروسافت
جهت مشاهده قیمت و خرید محصول کلیک کنید