بررسی تخصصی ایرفون کریتیو مدل Creative EP-220

EP-220، ایرفونی ساخت شرکت کریتیو با کیفیت بالا جهت گوش دادن به موسیقی و مناسب برای تلفن همراه، پخش کننده موسیقی و دیگر ابزار دیجیتال قابل حمل می باشد. این ایرفون از اسپیکر های 15 میلی متری و از جنس نئودیموم برخوردار است که بواسطه آن ارائه دهنده صدایی شفاف و با کیفیت می باشد. این ایر فون مشکی رنگ صدا را بصورت استریو پخش می کند که این امر می تواند به جذابیت گوش دادن به موسیقی بیفزاید. ایر فون EP-220 درون گوش جای می گیرد، از یک سیم 1.2 متری برخوردار است و با وزنی معادل 12 گرم وجود آن را احساس نخواهید کرد.

مزایای خرید ایرفون کریتیو مدل EP-220 چیست؟
    وزن 12 گرم
    طول سیم 120 سانتی متر
    به کارگیری عنصر مغناطیسی نئودیمیم در اسپیکر برای وضوح بالاتر صدا
    روکش طلا در کانکتور (جک 3.5 میلی متری) به منظور انتقال قدرتمند و شفاف صدا
    محدوده پخش صدا فرکانس 20Hz ~ 20kHz

انتقال بهتر سیگنال با استفاده از طلا
بکار گیری عنصر طلا در کانکتور جک 3.5 میلی متری این ایرفون علاوه بر افزایش دوام و طول عمر بالا، به انتقال بهتر و بدون نویز سیگنال از پخش کننده به اسپیکر ها کمک می کند.

صدای مجزا با عنصر مغناطیسی نئودیمیم
در اسپیکرهای ایرفون EP-220 عنصر مغناطیسی نئودیمیم به کار رفته که این خاصیت موجب افزایش کیفیت صدای دریافتی شده و شما می توانید با شنیدن صدایی شفاف و کریستال، از آهنگ های مورد علاقه خود لذت دوچندانی ببرید.

همراهی برای پخش کننده های موسیقی
استفاده از ایرفون EP-220 در کنار پخش کننده های موسیقی و دیگر دستگاه های دیجیتال، می تواند لذت بالای گوش دادن به موسیقی با تمام جزئیات را به همراه داشته باشد.