بررسی هارد اکسترنال Adata Customizable Labels

Adata Customizable Labels نام یکی دیگر از محصولات تولیدی این شرکت می باشد . محصولی با کیفیت و مقاومت بالا  .  در طلوع دوران USB3.0 که عصر جدیدی از عملکرد انتقال اطلاعات می باشد ، CH11 هارد دیسک درایو اکسترنالی است با سرعت و ظرفیت بالا، بدنه کوچک وجمع و جور و با برچسب های شناسایی ویژه که برای سازماندهی و شخصی سازی آسان تر هارد دیسک های شما طراحی شده است. بدین شکل این طبقه بندی هوشمند زندگی شما را گام به گام آسان تر می کند. CH11 هاردی مقرون به صرفه و انتخاب مناسبی در بین هارد درایوهای اکسترنال 5,2 اینچی است.
CH11 از سرعت بالای90 MB/s در جابجایی اطلاعات با تکنولوژی USB3.0 برخوردار است،که زمان انتقال اطلاعات را به میزان 70% کاهش داده و در مقایسه با USB2.0 سه برابر سریعتر عمل می کند.
طراحی ویژه ایستاده همراه با برچسب های موجود برای شناسایی آسان تر هارد دیسک های شما و کمک به ساماندهی و شخصی سازی آنها. بدین سان این طبقه بندی هوشمند زندگی شما را گام به گام آسان تر می کند.
CH11 در سه رنگ عرضه می شود: سفید ساده، آبی کم رنگ، صورتی براق.
برچسب های ویژ? طراحی شده توانایی شما را برای سازماندهی قطعات و تکه های مجزای زندگی دیجیتالی تان از طریق تبدیل آنها به پوشه های قابل تشخیص افزایش می دهد. ظرفیت‌های 500، 640، 750 گیگابایت و 1 ترابایت به شما این امکان را می دهد که هزاران آهنگ، ده ها هزار عکس و صدها فیلم با کیفیت بالا را ذخیره سازید بطوریکه همراه شما و در دسترستان باشد.
هارد دیسک های قابل حمل ای دیتا علاوه بر اینکه با توانمندی های سخت افزاری از جمله کیفیت بالا و عملکرد قابل توجه و نوآوری در طراحی، شناخته می شوند، نرم افزارهای با ارزشی را نیز بهمراه دارد.
ابزار OStoGO به شما این امکان را می دهد که بتوانید DVD ویندوز 7 خود را از روی دیسک به دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل ADATA منتقل کنید. بدین شکل شما به راحتی قادر به نصب Windows 7 با استفاده از قابلیت بوت نمودن کامپیوتر خود از طریق پورت USB بدون نیاز به درایو نوری می باشید.
HDDtoGo، ابزار قدرتمندی است که شما را برای هماهنگ کردن یا یکسان سازی اطلاعات (Synchronization)، ایمیل ها و لینک های مورد علاقه (Favorites) کمک نموده و به شما این امکان را می دهد که اطلاعات خود را بهمراه داشته باشید.
نرم افزار امنیتی نورتون 2011 (نسخه آزمایشی 60 روزه) از اطلاعات شما در برابر ویروس ها و دیگر فرآیندهای مضر محافظت می نماید. با ثبت نام آنلاین محصولات ADATA می توانید از این امنیت بصورت رایگان برخوردار شوید.