بررسی هارد اکسترنال Adata Portable External Hard Drive SH12

یکی از زیباترین هاردهایی که تا به امروز توسط شکت ای دیتا تولید شده است مدل Adata Portable External Hard Drive SH12می باشد . این محصول از نظر شکل ظاهری یک سروگردن از رقبا بالاتر می باشد .  هارد درایو قابل حمل SH12 برای دو سلیقه عمومی و مدروز بودن قابل انتخاب است و در رنگ های آبی خیره کننده و مشکی الماسی با سطح سه بعدی برجسته وجود دارد. ترکیب این عناصر طراحی کلاسیک با یکدیگر حس کلاسیک نوین و زیباشناسی را ایجاد می کند. در استقبال از سلایق مدپسند، این درایو یک وسیله جانبی چشم نوازی است که در بازار الکترونیکی می توان یافت. این هارد باریک با داشتن رابط USB3.0 ستایش برانگیز بوده و با آخرین تکنولوژی IMF تولید شده که سطح آن را ضدخش و ضدلک نموده است.
مصرف کنندگان توجه قابل ملاحظه ای به ویژگی ها و طراحی محصولات الکترونیکی دارند و در حال حاضر طیف وسیعی از دستگاه ها مطابق با سبک و سلیقه های شخصی در نظر گرفته می شوند. در پاسخ به گرایش این بخش از بازار، SH12 تفسیر ظریفی از عناصر بروز کلاسیک است و آن را بعنوان یک هدیه با سفارش شخصی ایده آل می سازد.
SH12 دارای سطح سه بعدی برجسته است و با تکنولوژی فوق العاده پیشرفته IMF تولید شده است. که درنتیجه سطح قابل لمسی را ارائه می دهد که دارای جاذبه بصری، ضد خش و ضدلک است و نیاز به داشتن پوشش محافظ را از بین می برد.
از لحاظ عملکرد، USB3.0 با سرعت فوق العاده بالا آخرین تکنولوژی در جابجایی اطلاعات است که به سرعت 116.2 MB/sec رسیده است و در حدود سه برابر سریع تر از USB2.0 می باشد. دسترسی سریع و آسان برای دستیابی به آرشیو شخصی دیجیتالی وجود دارد. SH12 در ظرفیت های 500GB , 1TB موجود می باشد.
هارد دیسک های قابل حمل ای دیتا علاوه بر اینکه با توانمندی های سخت افزاری از جمله کیفیت بالا و عملکرد قابل توجه و نوآوری در طراحی، شناخته می شوند، نرم افزارهای با ارزشی را نیز بهمراه دارد.
ابزار OStoGO به شما این امکان را می دهد که بتوانید DVD ویندوز 7 خود را از روی دیسک به دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل ADATA منتقل کنید. بدین شکل شما به راحتی قادر به نصب Windows 7 با استفاده از قابلیت بوت نمودن کامپیوتر خود از طریق پورت USB بدون نیاز به درایو نوری می باشید.
HDDtoGo، ابزار قدرتمندی است که شما را برای هماهنگ کردن یا یکسان سازی اطلاعات (Synchronization)، ایمیل ها و لینک های مورد علاقه (Favorites) کمک نموده و به شما این امکان را می دهد که اطلاعات خود را بهمراه داشته باشید.
نرم افزار امنیتی نورتون 2011 (نسخه آزمایشی 60 روزه) از اطلاعات شما در برابر ویروس ها و دیگر فرآیندهای مضر محافظت می نماید. با ثبت نام آنلاین محصولات ADATA می توانید از این امنیت بصورت رایگان برخوردار شوید.