بررسی پاور بانک مدل Pqi 12000

این تصور برای کاربران وجود دارد که برند پی کیو آی فقط فلش مموری تولید می کند و این موضوع هم بر می گردد به تبلیغات زیاد بعضی از محصولات خاص این برند ولی باید بدانید که پی کیو آی در تولید شارژ همراه نیز یکی از تاب ترین شکت ها می باشد . یکی از مدل های مطرح و پر فروش این برند مدل 12000 میلی |آمپر است .  این شارژر ساخت شرکت Pqi بسیار خوش‌ساخت و باکیفیت می‌باشد. همه ما در شرایط متفاوتی با اتمام شارژ تلفن همراه و کلیه وسایل الکترونیکی روبه‌رو شده‌ایم که بسیار ناگوار بوده است اما هر مشکلی راه‌حلی دارد، این مسئله را با شارژر همراه می‌توانید برطرف کنید. در ساخت این شارژر همراه از دو خروجی برای شارژ همزمان تبلت و گوشی موبایل استفاده‌شده است.
این محصول با طراحی ظریف و زیبا دارای وزن 280 گرم وزن و ابعاد 160 × 76 × 18.7 میلی‌متر است که بسیار خوش‌دست و کارآمد می‌باشد. این محصول را می‌توان در هرجایی گذاشت.

 

این شارژر دارای ظرفیت 12000 میلی‌آمپر ساعت است که برای شارژ 6 بار گوشی آیفون 5/5s مناسب می‌باشد درمجموع این پاوربانک همه‌کاره را برای استفاده در محل کار، بیرون از خانه، مسافرت و ... پیشنهاد می‌کنیم تا هرگز بدون شارژ نمانید.