بررسی تخصصی حافظه اس اس دی مدل ADATA S396

با یکی دیگر از مقالات سایت آسارایان با عنوان بررسی تخصصی حافظه اس اس دی مدل ADATA S396  در خدمت شما هستم . ایدیتا ، برندی که تا به امروز محصولات با کیفیتی روانه بازار کرده است . محصولات با طرح و شکل ظاهری زیبا و قیمتی مناسب . هر کدام دارای ویژگیهای خاص و منحصر به فرد که یک سرو گردن نسبت به بعضی از رقبا در ایران بالاتر بوده و دارای طرفداران خاص خود می باشد . مدل ADATA 396نیز یکی از این محصولات می باشد  مدل Premier Pro SP900 SSD از سرعت و عملکرد فوق العاده ای برخوردار می باشد و برای کسانی که قصد ارتقاء از هاردیسک به SSD را دارند ایده ال است. این مدل با ظرفیت بالای حافظه و بهره گیری از firmware بهینه شده، بهره بیشتری ازظرفیت ذخیره NAND فلش می گیرد. با داشتن NAND فلش مرغوب، مدل Pro SP900 به سطح جدیدی از عملکرد و پایداری دست یافته که به 7% بیشتر از مدل های SSD رایج در بازار که از کنترل کننده Sandforce استفاده می کنند می رسد.

سرعت بالا، ظرفیت کامل
حداکثر سرعت خواندن و نوشتن متوالی Pro SP900 به ترتیب 555 و 530 Mb/s با حداکثر سرعت نوشتن اتفافی 4k با 85,000 IOPS می باشد. با ظرفیت های 64، 128 و 256 گیگابایت، این درایو برای استفاده در نوت بوک های سازگار با SATA 6Gb ، یکی از برجسته ترین گزینه ها می باشد.

پشتیانی فرمان TRIM ویندوز ، عملکرد انتقال داده ها را تسریع می کند
Pro SP900 SSD از چیپ های فلش بسیار مرغوب بهره می برد و دستور TRIM ویندوز را پشتیبانی می کند. دستور بهینه سازی TRIM ویندوز می تواند بطورمستقیم داده های ذخیره شده حافظه فلش را پاک کند و فضای استفاده نشده را برای نوشتن فورا آزاد نماید. نتیجه آن انتقال با سرعت بیشتر و عملکرد بهینه تر در درایوهای SSD می باشد. این امکان همچنین در کم کردن روند کاهش بازدهی موثر بوده و باعث افزایش طول عمر درایو می شود. در کامپیوتر های رومیزی و نوت بوک ها، کاربران از این پس می توانند از سرعت بالای این درایو SSD در هنگام بوت شدن ویندوز، ویرایش فایلهای حجیم ، انتقال فیلمهای 3D و Full HD و غیره لذت ببرند.

ابزار پشتیبانی سیستم، حدف عملیات اجرایی نصب
تمامی خریداران درایوهای ADATA می توانند نرم افزار رایگان ACRonis True Image HD را دانلود کنند. این نرم افزار انتقال تمامی فایل ها را به درایو جدید تسهیل می کند و مشکلات نصب نرم افزار و بازیابی داد ها از نسخه پشتیبان را مرتفع می سازد. نرم افزار True ACRonis Image HD بر روی سیستم های عامل Windows Xp/ Vista/ Windows 7 قابل اجرا می باشد.