تجهیزات جانبی شبکه 

زیرشاخه ها

 • آنتن وایرلس شبکه

  فروش آنلاین آنتن وایرلس شبکه (Wireless Antenna)

  قیمت فروش و مشخصات فنی انواع آنتن شبکه بی سیم از جمله آنتن های تقویتی مودم، روتر، اکسس پوینت در استاندارهای جدید و در دو نوع Omni-Directional و Directional

 • کابل آنتن

  فروش آنلاین کابل آنتن

 • توسعه دهنده محدوده بی‌سیم

  فروش آنلاین توسعه دهنده محدوده بی‌سیم (گسترش دهنده شبکه بی سیم)

 • کیت آداپتور

  فروش آنلاین کیت آداپتور

 • پچ پنل شبکه

  فروش آنلاین پچ پنل شبکه

  مشخصات پچ پنل شبکه CAT5 و CAT6 (دی لینک / کی نت) 

 • مبدل فیبر نوری

  مبدل فیبر نوری

  قیمت فروش و مشخصات فنی انواع مبدل فیبر نوری به اترنت

 • تستر شبکه دیجیتال و...

  تستر شبکه دیجیتال و آنالوگ

  قیمت فروش تستر شبکه دیجیتال و آنالوگ

 • ابزار شبکه

  ابزار شبکه

  قیمت فروش و مشخصات فنی آچار شبکه ، دستگاه پانچ ، کابل لخت کن دی لینک / کی نت / وایپرو 4.6.8

 • اسپلیتر ADSL

  اسپلیتر  ای دی اس ال (ADSL)

 • کیستون ، سوکت ، برل شبکه

  کیستون باکس ، سوکت شبکه ، برل شبکه

  مشخصات فنی کیستون باکس ، سوکت شبکه ، برل شبکه (شبکه CAT 5 و CAT6)

 • پمپ باد دستی و اتوماتیک

  پمپ باد دستی و اتوماتیک

 • پرینت سرور / Print Server

  پرینت سرور (Print Server)

  قیمت فروش و مشخصات فنی پرینت سرور | فروش انواع پرینت سرور دارای پورت USB و پارالل ، فروش پرینت سرور وایرلس (بدون سیم) دی لینک و تی پی لینک 

تجهیزات جانبی شبکه

تجهیزات جانبی شبکه دستگاه های سخت افزاری یا فیزیکی هستند که برای ارتباط و تعامل بین سخت افزارها در شبکه های کامپیوتری مورد نیاز هستند. در ادامه مهمترین تجهیزات جانبی شبکه ای که توسط فروشگاه آسارایان عرضه می شود را توضیح خواهیم داد.

آنتن وایرلس شبکه

آنتن وایرلس شبکه به دریافت سیگنال الکتریکی اکسس پوینت و انتشار آن در محیط (بر ...

تجهیزات جانبی شبکه

تجهیزات جانبی شبکه دستگاه های سخت افزاری یا فیزیکی هستند که برای ارتباط و تعامل بین سخت افزارها در شبکه های کامپیوتری مورد نیاز هستند. در ادامه مهمترین تجهیزات جانبی شبکه ای که توسط فروشگاه آسارایان عرضه می شود را توضیح خواهیم داد.

آنتن وایرلس شبکه

آنتن وایرلس شبکه به دریافت سیگنال الکتریکی اکسس پوینت و انتشار آن در محیط (بر اساس ساختار فیزیکی که دارد) کمک می کند. این آنتن های در توان خروجی سیگنال تغییری ایجاد نمی کند و تنها بعد از دریافت سیگنال، آنها را به صورت امواج رادیویی در جهات مختلفی پخش می کند. شما می توانید با بررسی محصولات فروشگاه آسارایان مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

توسعه دهنده محدوده بی‌سیم

اکستندر یا توسعه دهنده محدوده بی سیم که گاهی به عنوان تقویت کننده هم شناخته می شود برای استفاده در بسیاری از موقعیت ها و انواع شبکه ها در نظر گرفته شده است. به طور کلی توسعه دهنده بی سیم برای افزایش پوشش اصلی روتر بی سیم در خانه در نظر گرفته شده است و اغلب در خانه ها یا فضاهای بزرگتر که در آنها مناطق مرده وجود دارد استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه ها شما می توانند پوشش شبکه خود را از زیرزمین و گاراژ تا پشت بام توسعه دهید.

پچ پنل شبکه

پچ پنل یکی دیگر از تجهیزات شبکه است که دارای پورت های متعددی است و به سازماندهی کابل های استفاده شده کمک می کند. هر یک از پورت های پچ پنل دارای کابلی است که به مکان متفاوتی می رود. این تجهیزات شبکه می توانند بسیار کوچک باشند و تنها چند پورت را ارائه دهند و می توانند بسیار بزرگ باشند و صدها پورت را ارائه اهند. آنها همچنین می توانند بر اساس کابل فیبر نوری، کابل های CAT، کابل های RJ45 و غیره دسته بندی شوند.

مبدل فیبر نوری

مبدل فیبر نوری یکی از تجهیزات شبکه است که به وضوح اترنت یا سایر پروتکل های ارتباطی را از یک نوع کابل به نوع دیگر (معمولا CATx/UTP مسی به فیبر نوری) تبدیل می کند. مبدل های فیبر نوری اغلب به صورت جفت (برای قرار دادن یک یخش فیبر در شبکه های مسب برای افزایش فاصله کابل کشی و افزایش ایمنی در برابر تداخلات الکترومغناطیسی) استفاده می شوند. آنها همچنین می توانند LANها را توسعه دهند و سرعت اتصال و حالت های فیبر را تبدیل کنند.

تستر شبکه دیجیتال و آنالوگ

تسترهای شبکه دستگاه هایی هستند که برای اندازه گیره و ازمایش اتصالات LAN موجود طراحی شده اند. تسترهای کابل شبکه یکی از تجهیزات ضروری برای هر نصاب شبکه می باشند. چه در حال عیب یابی اتصالات موجود و چه در حال نصب اتصالات کابل جدید، تستر کابل کیفیت سیگنال را بررسی کرده و کابل ها یا هسته های آن را به طور دقیقی مورد بررسی قرار می دهد. از این تجهیزات شبکه می توان برای کابل های مسی و فیبری استفاده کرد.

آچار شبکه / دستگاه پانچ

آچار شبکه یکی دیگر از تجهیزات شبه است که به شما اجازه می دهد که سوکت های مورد نظر خود را به کابل شبکه پانچ کنید به همین خاطر به آن دستگاه پانچ هم گفته می شود. معمولا آچارهای شبکه دارای استیپر هستند که از آن می توانید برای لخت کردن سیم هم استفاده کنید.

اسپلیتر ADSL

اگر از مودم ADSL و تلفن به طور همزمان استفاده می کنید نویز بالایی که توسط ADSL استفاده می شود ممکن است روی تلفن شما تداخل ایجاد کند، در اینجاست که برای حل این مشکل اسپلیترهای ADSL طراحی شدند. اسپلیتر ADSL دارای ساده ترین مدار در داخل خود است که فیلتر پایین گذر نامیده می شود. به طور خلاصه، یک فیلتر پایین گذر اجازه می دهد تا فرکانس پایین تر از یک فرکانس قطع خاص از آن عبور کرده و فرکانس بالاتر را فیلتر می کند. در این حالت اسپلیتر ADSL به سیگنال صوتی که دامنه فرکانس پایین تری دارد (300 هرتز تا 2.4 کیلوهرتز)  اجازه می دهد تا به خروجی تلفن اسپلیتر منتقل شود. خروجی بدون فیلتر (25 کیلوهرتز تا 1.1 مگاهرتز) مستقیما به خروجی مودم ADSL می رود.

کیستون ، سوکت ، برل شبکه

جک کیستون در ارتباطات داده بسیار مفید هستند. این اتصالات معمولا در اندازه استاندارد برای استفاده در پچ پنل ها، پریزهای دیواری ساخته می شوند. این محصولات بسیار متنوع هستند و می توان آنها را به راحتی روی دیوار وصل کرد. آنها در طیف گسترده ای از گزینه ها از جمله Cat5E ، Cat6 ، Cat6A ، HDMI ، 3.5 میلی متر ، RCA و موارد دیگر وجود دارند. این امر آنها را برای نصب های سینمای خانگی که به اتصالات متعدد نیاز دارند ایده آل می کند.

برل یا کوپلر شبکه برای افزایش طول کابل شبکه استفاده می شود. بنابراین اگر دو تکه کابل شبکه کوتاه دارید از طریق برل شبکه می توانید آن را به یک کابل طولانی تر تبدیل کنید و از خرید کابل جدید خودداری کنید.

پرینت سرور / Print Server

اگر کسب و کار شما در سطح حرفه ای از پرینتر استفاده می کنند ممکن است با پرینت سرور برخورد کرده باشید که یکی از تجهیزات شبکه ای است که فایل ها را در صف چاپ شما مدیریت می کند و آنها را به سیستم شما ارسال می کند تا از طریق چاپگر این فایل ها پرینت شوند. یک پرینت سرور می تواند در خواست های پرینت را که در سیستم شما و دستگاه چاپ دریافت می شود را مدیریت کند و در هر نوع عملیات چاپ کسب و کارهای سراسر جهان استفاده شود.

بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سرعت
  سرعت انتقال داده ها :
  رابط ارتباطی :
  تعداد پورت :
  پشتیبانی از PoE :
  محدوده فرکانس :
  دسی بل :
  محدوده فرکانس :
  امپدانس :
  تعداد آنتن :
  کاربرد
  محدوده پوشش افقی :
  نوع پایه
  نشانگر LED
  دسته بندی
  دسته بندی شبکه
  پوشش محافظتی نویز
  تعداد پورت