مبدل فیبر نوری

قیمت فروش و مشخصات فنی انواع مبدل فیبر نوری به اترنت

مبدل فیبر نوری 

  • خرید محصول

    مبدل فیبر نوری به اترنت DMC-515SC دی لینک D-Link DMC-515SC Media Converter  | مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سیگنال نوری استفاده می‌شود. مبدل فیبر نوری DMC-515SC توسط شرکت مشهور دی-لینک(D-Link) طراحی و تولید شده است و از نوع مبدل سیگنال اترنت به فیبر نور چند حالته و بالعکس (Media...

    8,040,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر نوری به اترنت DMC-300SC دی لینک D-Link DMC-300SC Media Converter  |  مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 2km)

    2,430,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر نوری به اترنت DMC-530SC دی لینک D-Link DMC-530SC Media Converter  | مبدل Single Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 30km) |  توضیحات ال ای دی : دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش روشن/خاموش بودن دستگاه

    3,720,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

     مبدل فیبر نوری به اترنت تک حالته TER860S تندا Tenda 10/100 Single-Mode Media Converter TER860S مشخصات کلی ابعاد: 26 × 70 × 94 میلی‌مترمشخصات سخت‌افزاری رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر - سرعت: 100Mbps - دارای نشانگر LED داردمشخصات نرم‌افزاری حافظه: 128 کیلوبایت - برد: 20 کیلومتر - نوع کارکرد: چند حالتهسایر مشخصات گواهی‌نامه‌ها: CE, RoHS

    1,270,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر نوری به اترنت چند حالته TER850Sتندا Tenda 10/100 Multi-Mode Media Converter TER850S     مشخصات کلی ابعاد: 26 × 70 × 94 میلی‌متر    مشخصات سخت‌افزاری رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر - سرعت: 100Mbps - دارای نشانگر LED دارد    مشخصات نرم‌افزاری حافظه: 128 کیلوبایت - برد: 2 کیلومتر - نوع کارکرد: چند حالته    سایر مشخصات گواهی‌نامه‌ها: CE, RoHS

    1,180,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل چند حالته MC200CM تی پی - لینک TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter MC200CM یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-SX fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

    3,380,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته MC210CS تی پی - لینک TP-LINK MC210CS Gigabit Single-Mode Media Converter مطابق با استاندارد IEEE 802.3ab و IEEE 802.3zفراهم کردن پیکربندی سوئیچ از حالت انتقال نیروبه صورت خودکار برای پورت FXپشتیبانی خودکار MDI / MDIX برای پورت TXآسان برای نمایش LED شاخص های مدیریتی با ارائه وضعیت برای نظارت بر فعالیت شبکهگسترش فاصله فیبری تا...

    3,380,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته MC110CS تی پی - لینک TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter مطابق با استانداردهای 802.3u 10/100Base-TX ،100Base-FXبه حداقل رساندن به موقع خطای دسترسی به لینک Passthrough و از دست دادن ناشی از نارسایی لینکفراهم کردن پیکربندی سوئیچ از Half-Duplex و حالت انتقال Full-Duplex برای پورت FX.تقویت فاصله فیبری تا...

    2,370,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر MC111CS تی پی - لینک TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter مشخصات سخت‌افزاری رابط‌ها: RJ-45دارای نشانگر LED داردسایر مشخصات گواهی‌نامه‌ها: FCC, CE, RoHS

    0 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر MC112CS تی پی - لینک TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter مشخصات سخت‌افزاریاستانداردها IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3xنشانگر LEDتوضیحات LEDPWR, FDX/Col, Link/Act, SPDسایر مشخصاتSingle-mode Fiberفناوری WDMحالت انتقال Half/Full-Duplex برای پورت FXFull Duplex Flow Control ( IEEE 802.3x)Half Duplex Flow Control (Backpressure)سایر...

    0 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    مبدل فیبر 14 اسلات TL-MC1400 تی پی - لینک TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis مشخصات سخت‌افزاریرابط‌ها RJ-45 , رابط فیبرنشانگر LEDسایر مشخصاتدارای 14 اسلات برای نصب Media Converter های تی پی-لینکسایر مشخصاتسایر مشخصات دارای منبع تغذیه اضافه (به صورت اختیاری) برای اطمینان از عملکرد بدون وقفهدمای دسگاه در حالت عملیاتی: 0 تا 40 درجه...

    5,580,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول

    ماژول multi-mode فیبر گیگابیت TL-SM311LM تی پی - لینک TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module کارت‌های ماژول فیبر سری TL-SM311 به منظور افزایش مسافت انتقال سوییچ‌ها طراحی شده‌اند. با اتصال این ماژول‌ها به سوییچ‌های هوشمند و مدیریت شده، می‌توان فاصله انتقال را به ده‌ها کیلومتر افزایش داد.استفاده بدون نیاز به نصب قراردهی ماژول بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ...

    970,000 ریال ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    موجود بودن
    وضعیت
    قیمت
    نشانگر LED