مبدل فیبر نوری 

  • مدیا کانورتور دی لینک D-Link DMC-810SSC

    دارای نشانگر LED رابط ها : رابط  فیبر  نوع کانکتور SC منبع تغذیه : 7.5 ولت 1.5 آمپر دارای یک درگاه 10/100/1000Mbps Ethernet دارای یک درگاه 1000Mbps fiber optic       دسته بندی : مبدل فیبر نوری

    21,780,000 ریال موجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود
  • خرید محصول
    D-Link DMC-515SC Media Converter

    مبدل فیبر نوری به اترنت DMC-515SC دی لینک D-Link DMC-515SC Media Converter  | مبدل فیبر نوری به‌منظور تبدیل سیگنال‌های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت و داده به سیگنال نوری استفاده می‌شود. مبدل فیبر نوری DMC-515SC توسط شرکت مشهور دی-لینک(D-Link) طراحی و تولید شده است و از نوع مبدل سیگنال اترنت به فیبر نور چند حالته و بالعکس (Media...

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    D-Link DMC-300SC Media Converter

    Auto-MDI/MDIX دارای عملکرد half یا full duplex یک درگاه اترنت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه یک درگاه (fibre optic)  100/1000 مگابیت بر ثانیه قابل استفاده به صورت مستقل و یا نصب در شاسی DMC-1000

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    D-Link DMC-530SC Media Converter

    مبدل فیبر نوری به اترنت DMC-530SC دی لینک D-Link DMC-530SC Media Converter  | مبدل Single Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (برد 30km) |  توضیحات ال ای دی : دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش روشن/خاموش بودن دستگاه

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    Tenda TER860S 10/100 Single-Mode Media...

     مبدل فیبر نوری به اترنت تک حالته TER860S تندا Tenda 10/100 Single-Mode Media Converter TER860S مشخصات کلی ابعاد: 26 × 70 × 94 میلی‌مترمشخصات سخت‌افزاری رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر - سرعت: 100Mbps - دارای نشانگر LED داردمشخصات نرم‌افزاری حافظه: 128 کیلوبایت - برد: 20 کیلومتر - نوع کارکرد: چند حالتهسایر مشخصات گواهی‌نامه‌ها: CE, RoHS

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    Tenda TER850S 10/100 Multi-Mode Media...

    مبدل فیبر نوری به اترنت چند حالته TER850Sتندا Tenda 10/100 Multi-Mode Media Converter TER850S     مشخصات کلی ابعاد: 26 × 70 × 94 میلی‌متر    مشخصات سخت‌افزاری رابط‌ها: RJ-45 ، رابط فیبر - سرعت: 100Mbps - دارای نشانگر LED دارد    مشخصات نرم‌افزاری حافظه: 128 کیلوبایت - برد: 2 کیلومتر - نوع کارکرد: چند حالته    سایر مشخصات گواهی‌نامه‌ها: CE, RoHS

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media...

    مبدل چند حالته MC200CM تی پی - لینک TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter MC200CM یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-SX fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس، طراحی شده است.

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    مدیا کانورتور تی پی لینک TP-LINK MC210CS

    تعداد پورت : 1 عدد منبع تغذیه : 9 ولت ، 0.6 آمپر فاصله فیبر را تا 20 کیلومتر افزایش می دهد سرعت انتقال داده ها :  10/100/1000 مگابیت در ثانیه       دسته بندی : مبدل فیبر نوری 

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    TP-LINK MC110CS 10/100Mbps Single-Mode...

    تعداد پورت : 1 عدد سرعت انتقال داده ها : 10/100 مگابیت بر ثانیه  حالت انتقال Auto-negotiation به صورت Half-Duplex / Full-Duplex مطابق با استانداردهای 802.3u 10/100Base-TX، 100Base-FX برد تا 20 کیلومتر (12.4 مایل) فاصله انتقال با فیبر تک حالته 9/125 میکرومتر      دسته بندی : مبدل فیبر نوری 

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media...

    مبدل فیبر MC111CS تی پی - لینک TP-LINK MC111CS 10/100Mbps WDM Media Converter مشخصات سخت‌افزاری رابط‌ها: RJ-45دارای نشانگر LED داردسایر مشخصات گواهی‌نامه‌ها: FCC, CE, RoHS

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media...

    مبدل فیبر MC112CS تی پی - لینک TP-LINK MC112CS 10/100Mbps WDM Media Converter مشخصات سخت‌افزاریاستانداردها IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3xنشانگر LEDتوضیحات LEDPWR, FDX/Col, Link/Act, SPDسایر مشخصاتSingle-mode Fiberفناوری WDMحالت انتقال Half/Full-Duplex برای پورت FXFull Duplex Flow Control ( IEEE 802.3x)Half Duplex Flow Control (Backpressure)سایر...

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود
  • خرید محصول
    TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter...

    مبدل فیبر 14 اسلات TL-MC1400 تی پی - لینک TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis مشخصات سخت‌افزاریرابط‌ها RJ-45 , رابط فیبرنشانگر LEDسایر مشخصاتدارای 14 اسلات برای نصب Media Converter های تی پی-لینکسایر مشخصاتسایر مشخصات دارای منبع تغذیه اضافه (به صورت اختیاری) برای اطمینان از عملکرد بدون وقفهدمای دسگاه در حالت عملیاتی: 0 تا 40 درجه...

    ناموجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

مبدل فیبر نوری

قیمت فروش و مشخصات فنی انواع مبدل فیبر نوری به اترنت

جستجوی پیشرفته