اسپلیتر / سوئیچ / ماتریکس تصویری 

زیرشاخه ها

 • اسپلیتر و سوئیچ

  اسپلیتر و سوئیچ از کاربردی ترین لوازم دیجیتال هستند.

  سوئیچ ها و اسپلیترها در انواع مختلفی به بازار عرضه شده اند و در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. خرید سوئیچ به شما امکان استفاده چند دستگاه منبع از یک دستگاه خروجی را می دهند. در مقابل خرید اسپلیتر این امکان را فراهم می سازد که داده های یک دستگاه منبع را به چند خروجی بفرستید.

  در ادامه انواع مختلفی از سوئیچ ها (مانند دیتا سوئیچ دستی، دیتا سوئیچ اتوماتیک، سوئیچ VGA، سوئیچ HDMI، سوئیچ USB، ماتریکس سوئیچ، سوئیچ اکستندر و ... ) و نیز انواع مختلفی از اسپلیترها (اسپلیتر اکستندر، اسپلیتر HDMI ،VGA ،AV و ... ) را بررسی می کنیم.

  دیتا سوئیچ دستی یکی از وسایلی است که به شما این امکان را می دهد تا یک دستگاه خروجی را بین چند دستگاه منبع (source) به اشتراک بگذارید. با خرید دیتا سوئیچ دستی پرینتر می توانید یک پرینتر را به صورت همزمان به چند کامپیوتر متصل کنید. در دیتا سوئیچ دستی، جا به جایی بین دستگاه ها به صورت دستی و از طریق کلیدهای نصب شده بر روی دیتا سوئیچ انجام می شود.

  دیتا سوئیچ اتوماتیک نیز همانند نمونه دستی به شما امکان اشتراک گذاری یک دستگاه را با چند کامپیوتر می دهد. با این تفاوت که با خرید دیتا سوئیچ اتوماتیک پرینتر، نیازی به استفاده از کلید فیزیکی برای جا به جایی اتصال پرینتر به کامپیوترها نیست؛ بلکه می توانید به صورت اتوماتیک با فشردن کلیدهایی خاص از طریق کیبورد، دیتا سوئیچ اتوماتیک را کنترل کنید.

  سوئیچ VGA به شما این امکان را می دهد تا تصویر خروجی از چند کامپیوتر را بر روی یک نمایشگر پخش کنید و نمایشگر را بین کامپیوتر ها جا به جا کنید.

  سوئیچ HDMI یکی از کاربردی ترین انواع سوئیچ های صوتی و تصویری است. با خرید سوئیچ HDMI و اتصال آن به چند دستگاه پخش کننده (مانند کامپیوتر، پخش کننده صوتی و تصویری، کنسول بازی و ...)، می توانید تصویر خروجی این دستگاه ها را از طریق یک نمایشگر به نمایش بگذارید.

  تعداد پورت های سوئیچ از موارد مهم در خرید سوئیچ است، سوئیچ دارای پورت بیشتر به شما این امکان را می دهد تا دستگاه های پخش کننده بیشتری را به نمایشگر خود متصل کنید.

  اسپلیترها تجهیزاتی هستند که به کمک آن می توان داده های یک منبع را به صورت همزمان به چند خروجی منتقل کرد. با خرید اسپلیتر HDMI می توانید صدا و تصویر خروجی از یک منبع (کامپیوتر، پخش کننده صوتی و تصویری، کنسول بازی و ...) را از چند نمایشگر و مانیتور پخش کنید.

  با خرید اسپلیتر VGA و اسپلیتر AV می توانید صدا و تصویر دستگاه های پخش کننده را بر روی چند مانیتور یا تلویزیون به نمایش بگذارید. اسپلیتر VGA تنها برای انتقال تصویر به کار می رود اما اسپلیتر HDMI و اسپلیتر AV به شما این امکان را می دهند تا صدا و تصویر را به صورت همزمان منتقل سازید.

  تعداد پورت اسپلیتر در خرید آن بسیار اهمیت دارد. هر چه تعداد پورت های یک اسپلیتر بیشتر باشد، قادر خواهید بود دستگاه منبع خود را به تعداد خروجی های بیشتری متصل کنید.

  متراژ سوئیچ و اسپلیتر یکی دیگر از موارد مهم در خرید این وسایل است. در هنگام خرید سوئیچ و اسپلیتر، حتما میزان برد (متراژ) این وسایل را در نظر بگیرید. انتخاب متراژ اسپلیتر و سوئیچ باید براساس فاصله دستگاه های منبع تا خروجی ها صورت گیرد.

  سوئیچ و اسپلیترهای موجود در آسارایان، از بردهای کوتاه (10 – 15 متر) تا برد 120 متر را پشتیبانی می کنند. همچنین نوع اسپلیتر و سوئیچ را باید بر اساس نیاز انتخاب کرد. آسارایان انواع مختلفی از سوئیچ ها و اسپلیترها مانند اسپلیتر AV / RCA، اسپلیتر HDMI، اسپلیتر sdi ، اسپلیتر VGA ، اکستندر HDMI ، سوئیچ HDMI ، سوئیچ sdi ، سوئیچ VGA اتوماتیک ، سوئیچ دستی VGA و ... را به شما ارائه می دهد.

  در هنگام خرید سوئیچ و اسپلیتر، به حداکثر کیفیت تصویر پشتیبانی شده توسط آن توجه داشته باشید. سوئیچ و اسپلیتر بسته به مدل می تواند از کیفیت های 3D (سه بعدی)، 4K، 2K، full HD و ... پشتیبانی کنند. اگر قصد خرید سوئیچ و اسپلیتر را دارید، می توانید محصول موردنظر خود را از بین محصولات برندهای ATEN ، Faranet ، K-NET PLUS ، KNET ، lenkeng ، LimeStone ، Orico ، P-net ، V-net و ...خریداری کنید.

 • ماتریکس سوئیچ HDMI

  ماتریکس، اکستندر ماتریکس HDMI و ماتریکس سوئیچ HDMI وسایلی هستند که با استفاده از آن ها می توان چند دستگاه منبع را به چند خروجی (پخش کننده) متصل کرد و به کمک آن، دیتاهای هر دستگاه منبع را به طور دلخواه برای پخش از هر کدام از خروجی ها انتخاب کرد.

  با خرید ماتریکس HDMI ، نیاز به خرید چند اسپلیتر و سوئیچ از بین می رود و می توانید با خرید یک ماتریکس، ضمن ایجاد ارتباط بین تمامی دستگاه های منبع و پخش کننده ها، در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

  ماتریکس HDMI را می توان یکی از رایج ترین و کاربردی ترین انواع ماتریکس های صوتی و تصویری به شمار آورد. خرید ماتریکس HDMI برای استفاده در استودیوها، فروشگاه های بزرگ، مراکز نظارت و اتاق های کنترل، سالن های کنفرانس و سمینار و ... بسیار کاربردی است.

  با خرید ماتریکس HDMI می توانید چند دستگاه منبع (کامپیوتر، PS4، PS5، دستگاه پخش بلوری، دستگاه ضبط DVR، دستگاه های صوتی و تصویری و ...) را به طور همزمان به چند نمایشگر (تلویزیون، ویدئوپروژکتور، مانیتور و ...) متصل کرد و تصویر هر کدام از این وسایل منبع را بین نمایشگر ها جا به جا کرد.

  تعداد پورت یکی از مهم ترین نکات در خرید ماتریکس HDMI است. ماتریکس ها به صورت” X در “ X نامگذاری می شوند که عدد اول به معنای تعداد ورودی ها (دستگاه های منبع) و عدد دوم به معنای تعداد خروجی ها (دستگاه های پخش کننده) است.

  یک ماتریکس 2 در 4 به شما این امکان را می دهد تا تصاویر 2 دستگاه منبع (مثلا یک کامپیوتر و یک دستگاه پخش بلوری) را از طریق 4 نمایشگر (مثلا 2 تلویزیون، 1 مانیتور و یک ویدئوپروژکتور) پخش کنید.

  در هنگام خرید ماتریکس HDMI، به برد آن نیز توجه داشته باشید. برد یا متراژ ماتریکس باید بر اساس فاصله بین دستگاه ها انتخاب شود. در خانه یا استودیوهای کوچک، فاصله دستگاه ها از یکدیگر زیاد نیست و ماتریکس های دارای برد کوتاه پاسخگوی نیاز شما خواهند بود؛ اما در فروشگاه های بزرگ، اتاق های کنترل و نظارت، سالن ها، استودیوهای بزرگ و ... نیاز به ماتریکس با برد بیشتر است.

  اگر می خواهید محیط کاری شما منظم تر باشد و کمتر شاهد دست و پاگیر شدن کابل ها شوید، توصیه می کنیم از ماتریکس با قابلیت نصب دیواری استفاده کنید.

  بستر انتقال ماتریکس HDMI نیز بسیار اهمیت دارد. ماتریکس HDMI می تواند صدا و تصویر را از سه طریق شبکه، وایرلس و کابل HDMI منتقل سازد.

  اکستندر ماتریکس HDMI یکی از مهم ترین انواع ماتریکس هاست که ضمن دارا بودن قابلیت ماتریکس، امکان برقراری ارتباط بین دستگاه های منبع و پخش کننده را در فواصل دور فراهم می سازند. پس اگر دستگاه های شما در فاصله دور از یکدیگر قرار دارند، اقدام به خرید اکستندر ماتریکس HDMI کنید.

  امروزه برخی از ماتریکس های HDMI دارای ریموت کنترل هستند که کنترل این وسایل از راه دور را بسیار ساده می کند. یکی دیگر از مهم ترین مواردی که در خرید ماتریکس HDMI موثر است، کیفیت تصاویر انتقالی ماتریکس است. کیفیت تصویر ماتریکس HDMI می تواند کیفیت full HD، 2K، 4K و نیز تصویر 3D (سه بعدی) باشد.

  از برندهای مشهور سازنده ماتریکس، که در فروشگاه آسارایان می توان آنها را تهیه کرد، می توان به برند های Faranet و lenkeng اشاره کرد. خرید ماتریکس فرانت به دلیل کیفیت بالای محصولات این برند، امروزه توصیه می شود.

 • ماتریکس سوئیچ VGA

  ماتریکس یا ماتریس ویدئو سوئیچر، به عنوان یک سوئیچ ماتریس ، هر ورودی می تواند به طور مستقل به هر یا همه خروجی ها متصل شود ، و ورودی های صوتی و تصویری از هر دستگاه منبع نیز می تواند به طور مستقل سوئیچ شود ، نهایت انعطاف پذیری و کنترل را در هر نصب صوتی / تصویری چند صفحه ای به شما می دهد .

  توضیح دیگر، ماتریکس سوئیچ VGA وسایلی هستند که با استفاده از آن ها می توان چند دستگاه منبع را به چند خروجی (پخش کننده) متصل کرد و به کمک آن، دیتای هر دستگاه را به طور دلخواه برای پخش از هر خروجی انتخاب کرد.

  با خرید ماتریکس VGA، نیاز به خرید چند اسپلیتر و سوئیچ از بین می رود و می توانید با خرید یک ماتریکس، ضمن ایجاد ارتباط بین تمامی دستگاه های منبع و پخش کننده، در هزینه ها صرفه جویی کنید.

  ماتریکس VGA را می توان یکی از کاربردی ترین انواع ماتریکس های صوتی و تصویری به شمار آورد. خرید ماتریکس VGA برای استفاده در استودیوها، فروشگاه های بزرگ، مراکز نظارت و اتاق های کنترل، سالن های کنفرانس و سمینار و ... بسیار کاربردی است.

 • ماتریکس سوئیچ ماژولار آتن 32 در 32 مدل...

   هر یک از 32 منبع ویدیویی را به هر یک از 32 نمایشگر در ترکیب با راه حل های ماتریس ماژولار ATEN متصل می کند.  فن و ماژول های برق با قابلیت اتصال گرم برای تعمیر و نگهداری آسان و قابلیت اطمینان بالاتر  پخش زنده کانال‌های ویدئویی متصل و پیش‌نمایش تصویر از طرح‌بندی ویدئو وال از طریق رابط کاربری گرافیکی وب روش های کنترل چندگانه – مدیریت سیستم از طریق دکمه های...

  273,000,000 ریال موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • سوئیچ 5 پورت HDMI فرانت FN-S251

  جنس بدنه : پلاستیک دارای 5 پورت HDMI منبع تغذیه : کابل USB DC5 V پشتیبانی از فرمت های سه بعدی پشتیبانی از رزولوشن های 4K x 2K @60Hz , 1080p پشتیبانی از پهنای باند 297MHz /18Gbps در هر کانال

  12,360,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ماتریکس سوئیچ ماژولار آتن 16 در 16 مدل...

   منبع تغذیه اضافی اختیاری برای کار مداوم  قابلیت اتصال داغ: ماژول برق طراحی فن ماژولار ادغام آسان بردهای ورودی/خروجی  هر یک از 16 منبع ویدیویی را به هر یک از 16 نمایشگر در ترکیب با راه حل های ماتریس ماژولار ATEN متصل می کند.  روش های کنترل چندگانه – مدیریت سیستم از طریق دکمه های فشاری پنل جلویی، کنترل RS-232 و اتصالات اترنت (Web GUI)       دسته بندی:...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • خرید محصول
  برد ورودی VGA چهار پورت آتن مدل ATEN VM7104

   حداکثر 4 ورودی VGA یا Component را متصل می کند  از سیگنال های ورودی RGBHV / RGBS / YCbCr / YPbPr پشتیبانی می کند طراحی با قابلیت تعویض داغ برای ادغام آسان بردهای I/O سازگار با VM1600 و می توان آن را با هر برد خروجی ماژولار برای انعطاف پذیری بهینه ترکیب کرد       دسته بندی: ماتریکس سوئیچ تصویری

  ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • برد ورودی 3G-SDI چهار پورت آتن مدل ATEN...

   حداکثر 4 ورودی SDI را متصل می کند  از فرمت های SD-SDI، HD-SDI و 3G-SDI پشتیبانی می کند طراحی با قابلیت تعویض داغ برای ادغام آسان بردهای I/O سازگار با VM1600 و می توان آن را با هر برد خروجی ماژولار برای انعطاف پذیری بهینه ترکیب کرد       دسته بندی: ماتریکس سوئیچ تصویری

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • خرید محصول
  برد ورودی HDMI چهار پورت آتن مدل ATEN VM7804

   HDMI (3D، رنگ عمیق)؛ سازگار HDCP 1.4   صدا فعال شده، صدای HDMI را می توان استخراج کرد و صدای استریو را می توان جاسازی کرد طراحی با قابلیت تعویض داغ برای ادغام آسان بردهای I/O EDID Expert – تنظیمات بهینه EDID را برای روشن شدن تمیز و نمایش با بالاترین کیفیت را انتخاب می کند       دسته بندی: ماتریکس سوئیچ تصویری

  ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • برد خروجی 4 پورت DVI با اسکالر آتن مدل...

   صدا فعال   کیفیت فیلمبرداری عالی - تا 1920 در 1200 @ 60Hz  مقیاس‌کننده داخلی در هر پورت خروجی برای پشتیبانی از عملکرد مقیاس‌بندی برای وضوح‌های مختلف ویدیو Seamless Switch – پخش مداوم ویدئو، سوئیچینگ بلادرنگ و انتقال سیگنال پایدار را فراهم می کند       دسته بندی: ماتریکس سوئیچ تصویری

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • خرید محصول
  برد خروجی 4 پورت HDMI با اسکالر آتن مدل...

   صدا فعال   کیفیت فیلمبرداری عالی - تا 1920 در 1200 @ 60Hz  مقیاس‌کننده داخلی در هر پورت خروجی برای پشتیبانی از عملکرد مقیاس‌بندی برای وضوح‌های مختلف ویدیو Seamless Switch – پخش مداوم ویدئو، سوئیچینگ بلادرنگ و انتقال سیگنال پایدار را فراهم می کند       دسته بندی: ماتریکس سوئیچ تصویری

  ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول
  برد ورودی HDBaseT چهار پورت آتن مدل ATEN...

  چهار HDBaseT را تا 100 متر از طریق تک کابل Cat 5e/6 گسترش می دهد. سازگار با VM1600 و می تواند با بردهای ورودی/خروجی ماژولار از هر نوع برای انعطاف پذیری بهینه ترکیب شود. کانال دو طرفه RS-232 - به شما امکان می دهد به پایانه های سریال یا دستگاه های سریال مانند صفحه نمایش لمسی و اسکنر بارکد متصل شوید. کانال IR دو طرفه - انتقال IR در یک جهت در یک زمان پردازش...

  ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • برد خروجی HDBaseT چهار پورت آتن مدل ATEN...

  چهار HDBaseT را تا 100 متر از طریق تک کابل Cat 5e/6 گسترش می دهد. سازگار با VM1600 و می تواند با بردهای ورودی/خروجی ماژولار از هر نوع برای انعطاف پذیری بهینه ترکیب شود. کانال دو طرفه RS-232 - به شما امکان می دهد به پایانه های سریال یا دستگاه های سریال مانند صفحه نمایش لمسی و اسکنر بارکد متصل شوید. کانال IR دو طرفه - انتقال IR در یک جهت در یک زمان پردازش...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • پاور ماژول VM3200 آتن مدل ATEN VM-PWR800

  ظرفیت برق 800 وات ولتاژ ورودی 100 - 240 ولت دمای کارکرد 0 - 40 درجه سانتیگراد پاور ماژول ویدئو ماتریکس آتن VM-PWR800       دسته بندی: ماتریکس تصویری

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • خرید محصول
  فن ماژول VM3200 آتن مدل ATEN VM-FAN556

  [جریان هوا 55.2 cfm ولتاژ کاری 10.2 - 12Vdc دمای کارکرد منفی 10 - 60 درجه سانتیگراد پاور ماژول ویدئو ماتریکس آتن VM-FAN556       دسته بندی: ماتریکس تصویری

  ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

اسپلیتر و سوئیچ (VGA و HDMI)

از تعویض کابل های HDMI خسته شدید؟ یا اینکه تازه ترین کنسول بازی PS / Xbox را خریداری کرده اید و جایی برای اتصال آن به تلویزیون وجود ندارد یا که می خواهید سیگنال یکسانی را در چند تلویزیون داشته باشید؟ پس ما خرید یک اسپلیتر HDMI یا سوئیچ HDMI را به شما توصیه می کنیم.

هر دوی اسپلیتر HDMI و سوئیچ های HDMI وسایل ارزانی بر...

اسپلیتر و سوئیچ (VGA و HDMI)

از تعویض کابل های HDMI خسته شدید؟ یا اینکه تازه ترین کنسول بازی PS / Xbox را خریداری کرده اید و جایی برای اتصال آن به تلویزیون وجود ندارد یا که می خواهید سیگنال یکسانی را در چند تلویزیون داشته باشید؟ پس ما خرید یک اسپلیتر HDMI یا سوئیچ HDMI را به شما توصیه می کنیم.

هر دوی اسپلیتر HDMI و سوئیچ های HDMI وسایل ارزانی برای کمک به سیستم تلویزیون فعلی شما می باشند. اگر نمی دانید که اسپلیتر و سوئیچ چیست و کدام یک را باید انتخاب کنید کافیست که ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید.

سوئیچ چیست؟

یک سوئیچ به شما امکان می دهد 2 منبع ویدیویی را به 1 صفحه نمایش متصل کنید. منابع ویدیویی شما ممکن است چیزی شبیه به پخش کننده DVD، PS3، Xbox 360، گیرنده ماهواره ای و یا باکس کابل و غیره باشد. صفحه نمایش شما معمولا  یک تلویزیون است اما گاهی اوقات ممکن است پروژکتور هم باشد.

اسپلیتر چیست؟

اسپلیتر به شما امکان می دهد فیلم را از یک منبع گرفته و سپس بسته به تعداد خروجی های اسپلیتر؛ آن را در چندین صفحه نمایش دهید. باز هم منبع ویدیویی شما به طور معمول دستگاه پخش DVD، پلی استیشن؛ ایکس باکس، رسیور یا باکس کابل و غیره خواهد بود.

سوئیچ HDMI چیست؟

سوئیچ HDMI یک وسیله جانبی الکترونیکی است که به ما امکان می دهد به سرعت چندین دستگاه HDMI را از طریق یک تلویزیون واحد اجرا کنیم.

هنگامی که تعداد پورت های داخلی تلویزیون کمتر از دستگاه های HDMI باشد، این نوع سوئیچ یک راه حل مناسب برای دردسرهای روزمره ما است. این بدان معناست که دیگر نیازی نیست که یک دستگاه را به منظور اتصال دستگاه های HDMI دیگر به برق وصل کنید.

سوئیچ های HDMI زیادی در طیف های متنوع اندازه و قیمت در فروشگاه آسارایان در دسترس هستند که می توانید برای خرید مورد بررسی قرار دهید. به طور مثال خرید یک سوئیچ HDMI 4:1 به شما امکان می دهد که 4 دستگاه HDMI را به 1 تلویزیون واحد وصل کنید.

سوئیچ VGA چیست؟

سوئیچ VGA دستگاهی ساده است که به شما امکان می دهد خروجی های متنوع کامپیوتر را روی یک مانیتور نمایش دهید. این دسته از سوئیچ های از وضوح تصویر متنوعی پشتیبانی می کنند و به شما اجازه می دهند از مانیتورهای VGA، SVGA، XGA و غیره استفاده کنید. معمولا سوئیچ کردن از طیق یک دکمه یا هات کی صورت می گیرد و تاخیر سوئیچ بسیار کم و غیر محسوس است.

اسپلیتر HDMI چیست؟

اسپلیتر HDMI یک جایگزین محبوب برای سوئیچ های HDMI است چون مورد اول آزادی اجرای یک دستگاه HDMI را روی چندین تلویزیون را در اختیار شما قرار می دهد.

اسپلیتر بهترین گزینه برای افرادی است که مایل به داشتن بیش از یک دستگاه HDMI نیستند. به طور کلی، در بازار لوام جانبی ها، اسپلیترهای HDMI در دو نوع مختلف عرضه می شوند. یکی با استفاده از کابل شبکه وصل می شود و دیگری با استفاده از کابل HDMI.

اگر می خواهید سیگنال های HDMI را در مسافت های طولانی ارسال کنید، اسپلیتر HDMI نصب شده از طریق کابل اترنت انتخاب بهتر است. درست مانند سوئیچ های HDMI، اسپلیترها هم دارای پیکربندی های مختلفی هستند. 

اسپلیتر VGA چیست؟

اسپلیتر VGA که برای تقسیم و کپی محتوا از یک مانیتور کامپیوتر به دو پروژکتور و تلویزیون خارجی VGA به طور همزمان طراحی شده است برای نمایش فایل های ارائه در اتاق کنفرانس بسیار مناسب است.

این دستگاه ها قابلیت نصب Plug & Play را دارند و به نصب درایو نیازی ندارند و به خوبی از VGA ، SVGA ، XVGA ، UXGA و صفحه نمایش های 1080p پشتیبانی می کنند. رابط منبع تغذیه DC 5V/ 1A ثبات انتقال سوئیچ VGA را افزایش می دهد.

تفاوت بین اسپلیتر HDMI و سوئیچ HDMI

تفاوت عملکردی: یک اسپلیتر HDMI یک منبع را می پذیرد و آن را به در بیش از یک تلویزیون پخش می کند. از طرف دیگر یک سوئیچ HDMI بیش از یک منبع مصرف می کند و بعد آن را از طریق خروجی کابلی به یک دستگاه یا تلویزیون ارسال می کند.

تفاوت در لیبل گذاری: یک سوئیچ HDMI دارای برچسب 1:3 به معنای سه ورودی منبع و یک خروحی است در حالی که اسپلیتر HDMI دارای برچسب 3:1 است که به معنای یک ورودی منبع و سه خروجی است.

قبل از تصمیم گیری برای خرید اسپلیتر یا سوئیچ HDMI مطمئن شوید که گزینه انتخابی دارای رزولوشن سازگاری با دستگاه شما است.

کدام مناسب تر است؟ سوئیچ یا اسپلیتر؟

اگر می خواهید یک دستگاه را همزمان روی چندین صفحه پخش کنید، استفاده از اسپلیتر HDMI کاری است که باید انجام دهید. برای درک بهتر مثالی می زنیم، یک کارمند شرکت می تواند ارائه خود را با پخش محتوا روی صفحه نمایش بزرگ بهتر کند در حالی که مانیتور برای استفاده مرجع در نظر گرفته شده است.

از طرف دیگر ، اگر نیاز دارید ورودی های دو دستگاه مختلف را در یک صفحه تلویزیون ترکیب کنید، سوئیچ های HDMI مناسب هستند حتی وقتی که نمی خواهید برای خرید یک نمایشگر دیگر پول صرف کنید و از تعویض کابل های HDMI خسته شده اید، سوئیچ های HDMI می توانند کمک بزرگی به شما کنند.

در نهایت سوئیچ ها و اسپلیترهای HDMI بسیار مقرون به صرفه هستند.

محصولات مختلف فروشگاه آسارایان را بررسی کنید تا متوجه شوید که وسیع ترین انتخاب سوئیچ های HDMI با کیفیت بالا و اصل را با بهترین قیمت پیدا خواهید کرد.

بیشتر