کیس اسمبل شده 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

کیس اسمبل شده

کامپیوتر شخصی یک سیستم همه کاره است که به شما امکان می دهد چندین کار را به راحتی انجام دهید، می توانید فیلم تماشا کنید، بازی کنید و همچنین از آن برای مصارف اداری استفاده کنید. اما برخی از افراد فقط از سیستم برای اهداف خاصی استفاده می کنند. به عنوان مثال شما یک گیمر هستید که از سیستم خود فقط برای اهداف بازی استفاده می کنید. در این ح...

کیس اسمبل شده

کامپیوتر شخصی یک سیستم همه کاره است که به شما امکان می دهد چندین کار را به راحتی انجام دهید، می توانید فیلم تماشا کنید، بازی کنید و همچنین از آن برای مصارف اداری استفاده کنید. اما برخی از افراد فقط از سیستم برای اهداف خاصی استفاده می کنند. به عنوان مثال شما یک گیمر هستید که از سیستم خود فقط برای اهداف بازی استفاده می کنید. در این حالت شما به یک کامپیوتر سطح بالا با پیکربندی قدرتمند نیاز دارید. اگر می خواهید یک سیستم را برای ارائه و انجام کارهای اداری داشته باشید تنظیمات پایین تر کفایت می کند. بسیاری از برندها در حال توسعه کیس های اسمبل شده برای پاسخگویی دقیق تر به نیازهای کاربران هستند.

کیس اسمبل شده چیست؟

کیس اسمبل شده یک سیستم کامل است که دارای پیکربندی سخت افزاری متعادل و قابل اعتماد است. نیازی نیست زمانی را برای انتخاب قطعات سخت افزاری جداگانه صرف کنید.

برندها این کار را برای شما انجام می دهند و سخت افزارهای لازم را برای عملکرد بهینه سیستم در کنار هم قرار می دهند. بسته به بودجه تان، می توانید یک کیس اسمبل شده را خریداری کنید و بلافاصله شروع به استفاده از آن کنید.

اگر اطلاعات زیادی در مورد سخت افزار کامپیوتر ندارید، می توانید با یک کیس اسمبل شده کار کنید.

مزایای کیس اسمبل شده

یک کیس اسمبل شده بدین معناست که قبل از فروش به طور کامل توسط شخص دیگری جمع آوری شده است. این شخص می تواند یک خرده فروش یا یک برند خاص باشد که این نوع خدمات را ارائه می دهد، اما واقعیت این است که با خرید کیس اسمبل شده می توانید آن را به سادگی وصل کنید و از قابلیت های آن لذت ببرید.

  •         قابل اعتماد هستند و عملکرد متعادل را ارائه می دهند.
  •         خرید کیس اسمبل شده راحت است و نیازی به جمع آوری قطعات نیست.
  •         دارای گارانتی هستند
  •         برای خرید کیس اسمبل شده نیازی به دانش سخت افزار ندارید.

معایب کیس اسمبل شده

  •         شما نمی توانید کیس اسمبل شده را به راحتی ارتقاء دهید. محدودیت های خاصی وجود دارد.
  •         شما نمی توانید یک کیس اسمبل شده منحصر به فرد را خریداری کنید.

کیس اسمبل شده راحت ترین گزینه برای انتخاب

ناگفته نماند که هیچ سیستمی دارای ویژگی های مختص به خود نیست خواه یک کیس اسمبل شده یا یک کیس سفارشی را خریداری کرده باشید. با این حال، هنوز هم مهم است که بیان کنیم که به طور متوسط کیس های اسمبل شده بعد از خرید، استفاده راحت تری دارند.

خرید کیس اسمبل شده بهترین گزینه برای افرادی است که علاقه چندانی به مونتاژ کامپیوتر ندارند. همچنین ایمن تر است چون عملا راهی برای شما وجود ندارد که به طور ناخواسته به قطعات داخلی آسیب بزنید.

بخش عمده خرید سیستم از فروشگاه این است که همه قطعات با هم سازگار هستند و شما می توانید همه چیز را به سادگی وصل کرده و از آن برای هر هدفی که مد نظر دارید استفاده کنید کیس های اسمبل شده اداری، کیس های اسمبل شده گیمینگ را می توان به راحتی از بازار خریداری کرد.

در اینجا به این نکته مهم توجه داشته باشید که کیس های اسمبل شده گاهی اوقات آنطور که دوست دارید بهینه سازی نمی شوند. البته این قابل درک است چون همه قطعات سیستم با تنظیمات پیش فرض خود فروخته می شوند، اما خبر خوب این است که شما باید بتوانید قطعات را به دلخواه اورکلاک کنید.

به طور طبیعی این کار بدون خطر انجام نمی شود اما اگر مراقب باشید، نباید در استفاده از بهترین کیس اسمبل شده مشکل زیادی را تجربه کنید.

بزرگترین مزیت کیس های اسمبل شده قیمت آنها است. که از قیمت پایین تری نسبت به کیس های سفارشی برخوردار است.

کیس اسمبل شده بهترین گزینه برای آماتورها

دو مانع اصلی برای افرادی که مایل به خرید سیستم کامپیوتری جدید هستند وجود دارد. اولین مورد نیاز به دانش در مورد نحوه عملکرد قطعات و سازگاری آنها با یکدیگر است و دومین قسمت مرحله ای است که شما باید همه چیز را با هم مونتاژ کنید.

در حقیقت خرید کیس اسمبل شده مستلزم این نیست که خودتان قطعات را کنار هم قرار دهید. با این حال ما درک می کنیم که لذت واقعی داشتن سیستم های شخصی سفارشی این است که خودتان قطعات را انتخاب کنید, این بدان معناست که باید تحقیقات گسترده ای را انجام دهید و بعد همه آنها را کنار هم نصب کنید. در حالی که این کار ساده تر از قبل شده است، احتمالا شما حداقل به درک اولیه در مورد نحوه کار کامپیوتر نیاز دارید، اگر آن را ندارید می توانید آموزش های آنلاین را تماشا کنید.

شما می توانید بعد از خرید متوجه شوید که قطعاتی که انتخاب کرده اید ناسازگار هستند و به درستی با هم کار نمی کنند. شما باید بدانید که یک منبع تغذیه چند واتی می تواند نیاز سیستم شما را تامین کند، باید بدانید کدام پردازنده را انتخاب کنید و چگونه پردازنده و پردازنده گرافیکی وخود را اورکلاک کنید.

وقتی نوبت به مونتاژ قطعات می رسد شما باید بدانید که سطح کار ضد استاتیک را دارید و از هر گونه حوادث احتمالی جلوگیری کنید. شما حتی برای مونتاژ به پیچ گوشتی و ابزارهای دیگر نیاز دارید. اگر احساس می کنید که از پس این مراحل بر نمی آید، دانش شما در سطحی است که امکان انتخاب اشتباه قطعات وجود دارد و یا اطلاعات فنی برای بستن سیستم خود ندارید به شما توصیه می کنیم که برای خرید کیس اسمبل شده اقدام کنید. حتما قبل از خرید به مشخصات دستگاه ها توجه کنید و گزینه متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

بیشتر