هدفون های با طراحی جدید روانه بازار شدند

با یکی دیگر از مقالات با عنوان هدفون های با طراحی جدید روانه بازار شدند در خدمت شما هستم . شاید این سوال برای شما مطرح شود که هدفون مگر دارای چه ویژگی خاصی می باشد که سری جدید آن در بازار عرضه شده است .   زمانی‌ که شما این هدست را به تلفن همراه متصل می‌کنید و به گوش دادن موسیقی می‌پردازید، سیم هدفون رنگ‌های مختلفی‌ به خود می‌گیرد و همچنین طبق ریتم آهنگ روشن و یا خاموش می شود.

هدفون های مختلفی‌ تا کنون برای استفاده با تلفن های همراه ساخته شده است. برخی‌ دارای ویژگی‌های خاص و برخی‌ دیگر بسیار معمولی‌ و صرفاً جهت رفع نیاز هستند. کیفیت صدای هدفون ها و نحوه اتصال آنها با تلفن همراه از جمله فاکتورهای مهم در انتخاب این ابزار هستند. جدیدترین این هدفون‌ها به شکل کاملاً متفاتی طراحی شده اند و بهترین زمان برای استفاده از این هدفون ها در زمان ورزش کردن و نور کم است که البته این امر به خاطر قابلیت های این هدفون است.

این هدفون که Illuminating earbud نام دارد از جنس Fibrance ساخته شده است، این ماده به سیم هدفون این قابلیت را می‌دهد تا ضمن نوردهی یکپارچه در تمامی قسمت های خود، از قابلیت کششی و تا شدن بالایی نیز برخوردار باشد. زمانی‌ که شما این هدست را به تلفن همراه متصل می‌کنید و به گوش دادن موسیقی می‌پردازید، سیم هدفون رنگ‌های مختلفی‌ به خود می‌گیرد و همچنین طبق ریتم آهنگ روشن و یا خاموش می شود. کنترلر این هدفون که بر روی سیم آن قرار دارد دارای قابلیت هایی مثل عکس گرفتن، اندازه گیری ضربان قلب و بسیاری موارد دیگر علاوه بر کاربردهای عادی است.

به گفته آقای Rafal Zboinski مهندس طراح این هدفون ، علاوه بر بهترین طراحی ارگونومیک برای این محصول، کیفیت بالای مواد به کار گرفته شده در ساخت، دو وجه تمایز موثر این محصول با سایر هدفون ها است.

سینا قمری : جام جم کلیک